2023-05-25 - 2023-05-27

COSMOBEAUTY SEOUL 2023

COEX Convention Center Grand Ball Room

COEX Convention Center Grand Ball Room, Yeongdong-daero, Samseong 1(il)-dong, Gangnam-gu, Seulas, Pietų Korėja Seulas, Pietų Korėja

UAB „Autarė“ kviečia apsilankyti tarptautinėje grožio parodoje  COSMOBEAUTY SEOUL 2023 Seule (Pietų Korėjoje)

(Daugiau informacijos apie parodą rasite: http://cosmobeautyseoul.com/fairDash.do?hl=ENG )

COSMOBEAUTY SEOUL 2023 – tai kasmet vykstanti grožio paroda, pirmą kartą surengta dar 1987 metais. Ši paroda auga kaip geriausiai žinoma grožio paroda Pietų Korėjoje, kuri suteikia profesionalią verslo platformą ir supažindina su naujausiomis grožio tendencijomis Pietų Korėjoje. 2019 metų parodos plotas sudarė daugiau nei 11 000 kv. metrų. Paroda sukvietė 52 376 lankytojus ir 373 dalyvius.

Pagrindiniai parodos sektoriai: Kosmetikos ir grožio zona (Odos priežiūra, Funkcinė kosmetika, Bio/ Rytų kosmetika, Vyrų ir vaikų linija; Makiažas, Kvepalai, Makiažo valymo priemonės, Muilai, Grožio aksesuarai); Ingredientai ir įpakavimas (Kosmetikos ingredientai, Konteineriai, Pagalbinės medžiagos, Tyrimai, Gamybos įranga ir kita); Plaukai ir galvos oda (Plaukų ir galvos odos priežiūra, Plaukų priežiūros įranga, Perukai ir plaukų aksesuarai; Plaukų slinkimo gydymas ir kita); Estetika ir Spa (Profesionali odos priežiūros kosmetika ir tam skirti prietaisai, Kūno priežiūros priemonės, Spa gaminiai ir prietaisai, Blakstienos, Pusiau permanentinis makiažas ir prietaisai ir kita; Nagai, pėdos ir tatuiravimas; Vidinio grožio ir sveikatingumo zona (Maistas svorio mažinimui;,Sveikata ir funkcinis maistas, Bazinės medžiagos, Funkciniai gėrimai, Maisto priedai); Natūrali ir organinė zona (Veganiška kosmetika, ekologiški ingredientai ir produktai, ekologiški ir natūralūs kasdienio vartojimo produktai).

Susisiekite

Gintarė Zlatkienė

Gintarė Zlatkienė

Projektų vadovė

Telefonas
+37067936330
El. paštas
gintare@autare.lt