2021-06-09 ‒ 2021-06-12

Guangzhou International Lighting Exhibition 2021

China Import And Export Fair Complex

No.380, Yuejiang Zhong Road, Guangzhou, China

UAB “Autarė” kviečia Jus apsilankyti tarptautinėje apšvietimo parodoje Guangdžou (Kinijoje)

(Plačiau apie parodą skaitykite: https://guangzhou-international-lighting-exhibition.hk.messefrankfurt.com/guangzhou/en.html )

Guangzhou International Lighting Exhibition 2021 – tai tarptautinė apšvietimo technologijų paroda, vykstanti kasmet nuo 1995 metų.  Ši paroda yra komunikacijos ir informacijos platforma apšvietimo technologijų industrijoje ir parodos lankytojams siūlo išsamią informaciją apie naujausias inovacijas, tendencijas, produktus ir paslaugas įvairiose srityse. 2019 metų parodoje apsilankė daugiau nei 172 000 žmonių iš 133 šalių bei regionų. Parodoje dalyvavo beveik 2600 eksponentų iš 22 šalies bei regiono.

Pagrindiniai parodos sektoriai: Apšvietimo aksesuarai, komponentai ir įranga ( aksesuarai, LED pakuotės komponentai, elektroniniai komponentai, optiniai komponentai, matavimo įranga, LED pakavimo įranga, Bandymo įranga); LED technologija (elektriniai žibintai, LED ir apšvietimo šaltiniai, maitinimas ir elektronika, LED specialiosios programos); Šviestuvai (dekoratyvus, gyvenamasis, pramoninis, miesto, architektūrinis, išmanusis apšvietimas, LED ekranai ir ženklai)

Susisiekite

Gintarė Zlatkienė

Gintarė Zlatkienė

Projektų vadovė