2023-03-24 - 2023-03-26

INVENTA 2023

Karlsruher Messe parodų centras

Karlsruher Messe und Kongress GmbH, Messeallee, Rheinstetten, Germany Reinštetenas, Vokietija

INVENTA 2023

UAB “AUTARĖ” Kviečia Jus apsilankyti tarptautinėje statybų pramonės, baldų, interjero dizaino bei sodinikystės parodoje Rheinstetten (Vokietijoje)

(Plačiau apie parodą rasite čia : https://www.inventa.info/website/home/index.jsp )

Inventa 2023 – tai tarptautinė statybų pramonės, baldų  ir interjero dizaino paroda vykstanti kasmet nuo 1992-ųjų metų. Ši paroda- viena iš pirmaujančių prekybos platformų Vokietijoje, apimantį platų namų apyvokos sektorių, statybą, interjero dizainą, sodininkystę ir netgi žemės ūkio sektorių. Šioje parodoje daug dėmesio skiriama energijos efektyvumui, statybų projektų plėtrai ir ekologiškai statybai, taigi čia dalyvaus daugybė šio sektoriaus specialistų, kurie pasakos apie ekologiškų statybų naudą. Kvalifikuoti specialistai pristatys savo produktus ir dalinsis naudinga informacija, taigi nepraleiskite progos ir apsilankykite INVENTA 2021 parodoje, nes tai gali būti pirmasis žingsnis į jūsų sėkmingą verslo plėtrą!
Praeitoje parodoje dalyvavo apie 413 dalyviai, parodą aplankė 30 100 lankytojų, o parodos plotas siekė 15 000 kv.m.

Pagrindiniai parodų sektoriai: Žemės ūkis; Miškininkystė; Sodininkystė; Žuvininkystė; Statybos technologijos ir įranga; Baldai; Interjero dizainas; Sodo baldai; Elektros energijos tiekimas; Atsinaujinantys energijos šaltiniai; Langai; Durys; Surenkamieji namai; Kaminai; Laiptai; Apšvietimo įranga.

Susisiekite

Gintarė Zlatkienė

Gintarė Zlatkienė

Projektų vadovė

Telefonas
+37067936330
El. paštas
gintare@autare.lt