2024-02-22 - 2024-02-24

SFCHINA 2024 (data bus tikslinama)

Shanghai New International Expo Centre (SNIEC)

2345 Longyang Rd, Shi Ji Gong Yuan, Pudong, Shanghai, China Šanchajus, Kinija

SFCHINA 2024 (data bus tikslinama)

UAB “AUTARĖ” kviečia apsilankyti Kinijos tarptautinėje specializuotoje paviršiaus apdailos ir dangos produktų parodoje Šanchajuje (Kinijoje)

(Plačiau apie šią parodą rasite čia: http://www.sfchina.net/?route=homepage&lang=2)

SFCHINA 2024 – tai tarptautinėje Kinijos specializuota paviršiaus apdailos ir dangos produktų paroda, vykstanti kiekvienais metais.

2020 metais Kinijos tarptautinėje specializuotoje SFCHINA parodoje apsilankė daugiau negu 4 000 parodos lankytojų, o savo paslaugas bei naujausius produktus pristatė daugiau nei 160 dalyvių. Parodos plotas apėmė 17 000 m2. Organizatoriai taip pat pabrėžia, jog tai jau patirtį turinti paroda, kuri pripažinta kaip itin veiksminga ir svarbi apdailos pramonės prekybos platforma visame pasaulyje.

Pagrindiniai parodos sektoriai: Apdailos technologijos; Augalų, įrangos ir medžiagų: valymas, šlifavimas, vilkimas ir poliravimas, galvanizavimas; Konversijos dangos; Elektroforezinės dangos anotavimas metalu; Implantavimas / tapyba ant plastikų; Dulkių danga; Valymo tirpalai ir įranga; UV dangos ir įranga, antgaliai; Dengimas, dažymas ir dengimo produktai; Automobilių dažymo linijos, antikoroziniai dažai, orlaivių, architektūros ir statybos, automobilių dažai, automobilių apdaila, dažai laivams; Virtuvės dangos reikmenys; Elektros prietaisai ir pramoninės prekės; Inžinerija ir aptarnavimo paslaugos: konsultavimas, dulkių ir dūmų ištraukimas, nuotekų valymas, analizės ir kontrolės prietaisai, saugumas ir apsauga, e-komercija, leidiniai.

Susisiekite

Gintarė Zlatkienė

Gintarė Zlatkienė

Projektų vadovė

Telefonas
+37067936330
El. paštas
gintare@autare.lt