2022-05-25 ‒ 2022-05-26

SOLAR ENERGY EXPO 2022

Ptak Warsaw Expo

Aleja Katowicka 62 05-830 Nadarzyn, Gmina Nadarzyn, Poland

Solar Energy Expo - tarptautinė paroda, skirta atsinaujinančios energijos pramonei. Tai dviejų dienų renginys, kuriame Lenkijos bei užsienio kompanijos pristatys inovatyvius sprendimus. Paroda – puiki galimybė susitikti su specialistais ir užmegzti verslo ryšius, taip pat tai galimybė reklamuoti ir parduoti saulės, vėjo, vandens, geoterminės ir biomasės energetikos įrangą. Be to, tarp parodos dalyvių yra investicinių įmonių, kurios domisi bendradarbiavimu ir plėtra Lenkijos atsinaujinančios energijos rinkoje.

Parodos tematikos:

  • FOTOVOLTIKA (saulės elementai ir moduliai; saulės elementai; fotovoltiniai moduliai – gamybos technologijos; plonasluoksniai saulės moduliai; sistemų pusiausvyra; inverteriai; sStebėjimo, matavimo ir valdymo technologijos; integruotų BIPV sprendimų kūrimas; autonominės sistemos, off-grid sistemos; energijos kaupimo technologijos; programinė įranga; fotovoltiniai komponentai (kabeliai, jungtys ir kt.); montavimo sistemos, montavimo pagalbinės priemonės; gamybos technologijos; automatizavimo technologija; stebėjimas ir matavimas; medžiagos ir komponentai; gamybos įranga).
  • ELEKTROS IR ŠILUMOS GAVIMO IŠ ATSINAUJANČIŲ ŠALTINIŲ TECHNOLOGIJOS (vėjo energija; hidroenergetika; geoterminė energija; biomasė; nulinės emisijos technologijos).
  • PASLAUGOS, KONSULTACIJOS, ŽINIASKLAIDA (inžinerija ir dizainas; konsultavimas; finansinės paslaugos, dotacijos; tyrimai ir plėtra – mokslinių tyrimų institutai; sertifikavimas; švietimas ir mokymas, mokymo kursai; valstybės iniciatyvos ir valdžios institucijos; komercinė žiniasklaida, leidyklos; asociacijos).
  • SAULĖS ELEKTRINĖS (fotovoltinės sistemos gyvenamiesiems, komerciniams ir pramoniniams pastatams; atskiros fotovoltinės instaliacijos; saulės energijos įrenginių eksploatavimas ir priežiūra; saulės elektrinės; saulės elektrinių projektų kūrimas).
  • EV ELEKTROMOBILUMAS (įkrovimo stotelių gamintojai ir tiekėjai; įkrovimo stotelių aptarnavimas ir montavimas; įkrovimo stotelių valdymo sistemos; atsiskaitymo sistemos; elektromobilių gamintojai ir tiekėjai; mažo elektromobilumo (elektrinių dviračių, motorolerių, paspirtukų ir specialios įkrovimo infrastruktūros) gamintojai ir tiekėjai; bandymų zona)
  • SAULĖS TECHNOLOGIJOS IR ŠILUMOS SIURBLIAI (kolektoriai, šilumos siurbliai; integruotų sprendimų kūrimas; oro kondicionavimas ir vėdinimas; gamybos įranga).
  • ENERGIJOS SAUGOJIMAS

 

Dalyvavimo sąlygos

200 €

1 kv.m. ploto su standartine įranga

Į kainą įskaičiuota: sienelės, karnizas, tamsiai pilka kiliminė danga, apšvietimas, elektros rozetė, 1 prekystalis, 1 baro kėdė, 1 šiukšlių dėžė.

Kainos nurodytos be PVM.

 

Susisiekite

Nida Venslovė

Nida Venslovė

Projektų vadovė

Telefonas
+37067094462
El. paštas
nida@autare.lt