2019-10-05 ‒ 2019-10-09

Verslo misija į Dubajų (JAE), 2019 m. spalio 5-9 d.

Tarptautinė verslo misija į Dubajų, Jungtiniai Arabų Emyratai

Lietuvos verslo delegacija dalyvavo Jungtiniuose Arabų Emyratuose, Dubajuje spalio 6-10 d. rengtoje tarptautinėje 2019 GITEX technologijų savaitėje, kuri taip pat apėmė ir GITEX future stars technologijų renginį. Šiemet paroda pritraukė per 100000 IT sektoriumi besidominčių lankytojų, per 4500 įmonių, prezentavusių savo stendus iš skirtingų daugiau nei 140 pasaulio valstybių.

Konferencijoje buvo pateikta lankytojams virs 290 valandų bendros trukmės audio ir video IT turinio, kas, išties, rodo didžiulį technologijų savaitės pripažinimą ir pasisekimą.
Lietuvos verslo delegacija aplankė visus parodos sektorius: 5G technologijų, kur galėjo fiziškai išmėginti 5G simuliatorius, jau pradėtus taikyti žaidimų kūrybinėse industrijose; ateities transporto ir mobilumo mašinų; Dirbtinio intelekto; Išmaniųjų miestų infrastruktūros; GITEX technologinių gyvenimo būdo sprendimų; GITEX apdovanojimų IT sektoriaus įmonėms nominacijų stende.
Lietuvos verslo delegacija ypač didelį dėmesį skyrė 5G, Dirbtinio intelekto ir Išmaniųjų miestų infrastruktūros valdymo IT sprendimų ir technologijų paviljonų stendams, dalyvavo B2B susitikimuose.

 

Įmonių dalyvavimas dalinai finansuojamas pagal 2014-2020 metų Europos Sąjungos fondų investicijų programą, iš Europos Sąjungos socialinio fondo lėšų.

UAB AUTARĖ įgyvendina projektą pagal priemonę „Naujos galimybės LT“, skirtą įmonių naujų užsienio rinkų paieškai ir plėtrai. Priemonės apimtyje finansuojamos įmonės prekes gaminančios arba paslaugas teikiančios įmonės, vykstančios į verslo misijas. Finansavimą gali gauti labai mažos, mažos ir vidutinės įmonės su sąlyga, jog grupę turi sudaryti bent 5 atstovai iš vieno ekonomikos sektoriaus, tokiu atveju atsiranda galimybė finansuoti ir kitų ekonomikos sektoriaus atstovus.