Verslo misija į Kelną (Vokietija), 2019m. gegužės 22-25 d.

Tarptautinė verslo misija į Kelną, Vokietiją

Lietuvos verslo delegacija dalyvavo Vokietijoje, Kelno mieste, rengtoje  pirmaujančioje pasaulyje baldų gamybos ir interjero parodoje „INTERZUM 2019. Paroda šiemet sutraukė daugiau nei 55 tūkstančius lankytojų iš viso pasaulio, net 75% parodos stendų atstotavo ne Vokietijos, o įmonės iš užsienio, be to, sulaukta net trečdaliu daugiau verslo sektoriaus lankytojų nei ankstesnėje INTERZUM parodoje.

Paroda išsiskyrė ne tik baldų gamintojų ir tiekėjų stendais, bet ir dideliu dėmesiu ateities interjero tendencijoms, interjero dizainui bei baldų funkcionalumui. Lietuvos verslo delegacija teigiamai vertino Lenkijos ir Austrijos baldų gamintojų, bei Pietų Europos šalių interjero specialistų instaliacijas.

„Interzum 2019“ Lietuvos verslo delegacijos atstovai aplankė ne tik Europos, bet ir Jungtinių Amerikos Valstijų, Taivano, Australijos, Kinijos bei Kanados interjero komponentų, baldų ir laiptų konstrukcijų įmonių stendus, tačiau daugiausiai dėmesio skyrė Italijos, Vokietijos, Lenkijos ir Austrijos įmonių tiekiamai produkcijai ir interjero sprendimams. Ypač palankiai įvertinti įmonių Leitl Furnerie OHG, Eurofoam GmbH, Lenzing AG, EB Akcesoria Meblowe Sp.z.o.o., Hi-Max Innovation Co., Simon Lussier Ltd. stendai.

Lietuvos įmonių verslo delegacijos nariai aktyviai lankėsi Interzum 2019 pranešėjų zonoje, kurioje buvo dalijamasi naujausia ir inovatyviausia baldų pramonės tendencijų ir interjero vystymosi krypčių informacija, klausėsi pripažintų specialistų pranešimų.

Įmonių dalyvavimas dalinai finansuojamas pagal 2014-2020 metų Europos Sąjungos fondų investicijų programą, iš Europos Sąjungos socialinio fondo lėšų.

UAB AUTARĖ įgyvendina projektą pagal priemonę „Naujos galimybės LT“, skirtą įmonių naujų užsienio rinkų paieškai ir plėtrai. Priemonės apimtyje finansuojamos įmonės prekes gaminančios arba paslaugas teikiančios įmonės, vykstančios į verslo misijas. Finansavimą gali gauti labai mažos, mažos ir vidutinės įmonės su sąlyga, jog grupę turi sudaryti bent 5 atstovai iš vieno ekonomikos sektoriaus, tokiu atveju atsiranda galimybė finansuoti ir kitų ekonomikos sektoriaus atstovus.