2019-10-02 ‒ 2019-10-05

Verslo misija į Stambulą (Turkiją), 2019 m. spalio 2–5 d.

Tarptautinė verslo misija į Stambulą, Turkiją

Lietuvos verslo delegacija dalyvavo Turkijoje, Stambulo mieste, spalio 2-4 dienomis vykusioje tarptautinėje grožio industrijos parodoje „Grožis Stambulas 2019“. Parodoje stendus eksponavo 313 įmonių iš 52 pasaulio valstybių. Paroda pritraukė net 11439 pripažintus kosmetikos ir grožio industrijos pirkėjus, joje buvo pademonstruoti 3874 naujausi produktai ir suorganizuoti net 9294 B2B susitikimai.

Lietuvos verslo misija aktyviai domėjosi Turkijos ir Artimųjų Rytų grožio industrijos tiekėjų produktais ir paslaugomis, dalyvavo verslo susitikimuose, inovatyviausių produktų pristatymuose, dalyvavo kosmetikos gamybos technologijų ir mažmeninės individualizuotos kosmetikos pranešimų skaitymo sesijose.

Lietuvos verslo įmonių atstovai aplankė kūdikių priežiūros ir kosmetikos priemonių skyriaus stendus, grožio aksesuarų stendus, grožio salonų įrangos ir baldų skyriaus stendus, dermatologinės specializuotos kosmetikos stendus, plaukų priežiūros, kirpyklų salonų įrangos ir baldų, Halal kosmetikos, namų tvarkymo ir valymo produktų, kosmetikos ingredientų ir žaliavų, makiažo ir dažymo kosmetikos priemonių, manikiūro ir pedikiūro, natūralios ir organinės kosmetikos, pakavimo sprendimų ir technologijų, parfumerijos, asmens higienos produktų, farmacinių priemonių, prekinio kosmetikos ženklinimo ir sutarčių gamybos, profesionaliosios grožio kosmetikos produktų, profesionaliosio plaukų priežiūros produktų, odos priežiūros, spa ir sveikatingumo klubų, kosmetikos ir grožio industrijos veiklą reglamentuojančių ir prižiūrinčiųjų įstaigų skyrių stendus.

Lietuvos verslo misija labai teigiamai įvertino parodos organizaciją, stendų išdėstymą, pusiau neformalios atmosferos sukūrimą, palengvinusį dalyvavimą betarpiškose verslo derybose ir diskusijose su tiekėjais.

 

Įmonių dalyvavimas dalinai finansuojamas pagal 2014-2020 metų Europos Sąjungos fondų investicijų programą, iš Europos Sąjungos socialinio fondo lėšų.

UAB AUTARĖ įgyvendina projektą pagal priemonę „Naujos galimybės LT“, skirtą įmonių naujų užsienio rinkų paieškai ir plėtrai. Priemonės apimtyje finansuojamos įmonės prekes gaminančios arba paslaugas teikiančios įmonės, vykstančios į verslo misijas. Finansavimą gali gauti labai mažos, mažos ir vidutinės įmonės su sąlyga, jog grupę turi sudaryti bent 5 atstovai iš vieno ekonomikos sektoriaus, tokiu atveju atsiranda galimybė finansuoti ir kitų ekonomikos sektoriaus atstovus.