2019-11-26 ‒ 2019-11-30

Verslo misija į Tel Avivą (Izraelį), 2019 m. lapkričio 26–30 d.

Tarptautinė verslo misija į Tel Avivą, Izraelį

Lietuvos verslo delegacija dalyvavo Izraelyje, Tel Avivo mieste, lapkričio 26-30 dienomis vykusioje tarptautinėje maisto prekybos ir maisto gamybos technologijų bei metodų parodoje „Israfood 2019“.

Parodoje stendus eksponavo Izraelio ir kitų šalių, kaip Indija, Kanada, Kinija ir kt., maisto produktų tiekėjai, pusgaminių ruošėjai, maisto gamybos ir virtuvinės įrangos gamintojai ir kt.
Lietuvos verslo misija aktyviai domėjosi Izraelio įmonių parodoje „Israfood 2019“ stendais, kuriuose buvo eksponuojamos naujausios maisto produktų pavyzdžių tendencijos, maisto ir pusgaminių ruošybos bei gamybos įrengimai. Lietuvių verslo delegacija taip pat lankėsi renginio stenduose restoranų ir maisto tiekimo viešojo sektoriaus įmonių veiklos optimizavimo, gerinimo ir iššūkių pavertimo teikiamų paslaugų privalumais temomis.
Daugiausiai dėmesio Lietuvos verslo misijos dalyviai skyrė susitikimams su stendus reprezentavusiais įmonių atstovais parodos metu, B2B susitikimams, keitėsi kontaktais ir domėjosi bendradarbiavimo galimybėmis plėtojant dvišalius Izraelio ir Lietuvos prekybinius ir industrinius santykius.

Verslo misijos dalyviai:

UAB “Studija Archispektras”
MB “Mėlynas autobusiukas”
MB “Upės arklys”
UAB “Glasremis”
MB “Nežinau”

Įmonių dalyvavimas dalinai finansuojamas pagal 2014-2020 metų Europos Sąjungos fondų investicijų programą, iš Europos Sąjungos socialinio fondo lėšų.

UAB AUTARĖ įgyvendina projektą pagal priemonę „Naujos galimybės LT“, skirtą įmonių naujų užsienio rinkų paieškai ir plėtrai. Priemonės apimtyje finansuojamos įmonės prekes gaminančios arba paslaugas teikiančios įmonės, vykstančios į verslo misijas. Finansavimą gali gauti labai mažos, mažos ir vidutinės įmonės su sąlyga, jog grupę turi sudaryti bent 5 atstovai iš vieno ekonomikos sektoriaus, tokiu atveju atsiranda galimybė finansuoti ir kitų ekonomikos sektoriaus atstovus.