2019-11-11 ‒ 2019-11-17

Verslo misija į Tokiją (Japoniją), 2019 m. lapkričio 11–17 d.

Tarptautinė verslo misija į Tokiją, Japoniją

Lietuvos verslo delegacija dalyvavo Japonijoje, Tokijo mieste, lapkričio 13-15 dienomis vykusioje tarptautinėje architektūros, dizaino ir statybų sprendimų industrijos parodoje „Japantex 2019“.

Parodoje stendus eksponavo 300 įmonių iš daugiau nei 60 pasaulio valstybių. Paroda pritraukė net 50000 architektūros specialistų, dizainerių ir verslo lankytojų iš viso pasaulio.
Lietuvos verslo misija aktyviai domėjosi Azijos baldų pramonės ir furnitūros paroda „Asia Furnishing Fair 2019“, kuri buvo integrali parodos „Japantex 2019“ dalis.
Lietuvos verslo įmonių atstovai taip pat aplankė „Japan Home Show“ skyriaus stendus, „Shop design Tokyo“ skyriaus stendus, kraštovaizdžio formavimo „Landscape Expo“ skyriaus stendus, „Parduotuvių dizaino ir interjero“ parodos stendus, namų įrengimui skirtos akmens industrijos atstovų stendus „Stone Fair Tokyo“ skyriuje, vonios ir virtuvės įrangos skyriaus „Bathroom and Kitchen Tokyo“ skyriaus stendus bei tualetinių zonų skyriaus stendus „Toilet Tokyo 2019“.
Daugiausiai dėmesio Lietuvos verslo misijos dalyviai skyrė susitikimams su stendus reprezentavusiais įmonių atstovais parodos metu, B2B susitikimams, keitėsi kontaktais ir domėjos kūrybiniu verslo pastatų ir biurų kompleksų interjeru dizainu ir jo ateities tendencijomis parodos „Creative Office Design Tokyo“ metu.
Lietuvos verslo misija labai teigiamai įvertino parodos organizaciją, išskirtinai logišką stendų išdėstymą, gerą vizualinių ir kompiuterinių technologijų integravimo į visą renginio pateikimą, organizavimą lygį.

Verslo misijos dalyviai:

MB “Nežinau”
UAB “Daimanta”
UAB “PMS”
UAB “IVO ir ko”
UAB “Natūralus Miegas”

Įmonių dalyvavimas dalinai finansuojamas pagal 2014-2020 metų Europos Sąjungos fondų investicijų programą, iš Europos Sąjungos socialinio fondo lėšų.
UAB AUTARĖ įgyvendina projektą pagal priemonę „Naujos galimybės LT“, skirtą įmonių naujų užsienio rinkų paieškai ir plėtrai. Priemonės apimtyje finansuojamos įmonės prekes gaminančios arba paslaugas teikiančios įmonės, vykstančios į verslo misijas. Finansavimą gali gauti labai mažos, mažos ir vidutinės įmonės su sąlyga, jog grupę turi sudaryti bent 5 atstovai iš vieno ekonomikos sektoriaus, tokiu atveju atsiranda galimybė finansuoti ir kitų ekonomikos sektoriaus atstovus.