2021-09-22 - 2021-09-25

100% DESIGN 2021

Olympia London

Hammersmith Road Kensington London W14 8UX United Kingdom Londonas, Jungtinė Karalystė

100% DESIGN 2021

Paroda 100% DESIGN tai didžiausia interjero paroda Jungtinėje Karalystėje. Ji rengiama kiekvienais metais nuo 1995 metų, todėl yra pakankamai stipriai įsitvirtinusi tarp kitų dizaino bei interjero parodų. Tai dizaino, baldų, apšvietimo ir namų interjero paroda, skirta interjero dizaino industrijos atstovams bei architektams. Šiais metais parodos metu kartu vyks ir Londono dizaino festivalis, kuris sutraukia daugiau nei 400 000 lankytojų.

Kiekvienais metais parodą aplanko daugiau nei 27 000 lankytojų ir net daugiu nei 11 000 jų yra šios industrijos profesionalai. Dalyvavimas šioje parodoje yra ne tik puiki galimybė pristatyti savo gaminius bei produkciją lankytojams, bet ir puiki proga užmegzti naudingus verslo kontaktus su interjero bei dizaino industrijos atstovais.

Apdovanojimus pelniusi paroda apima keturis pagrindinius pramonės skyrius: Interjeras, Biuras, Virtuvė ir Vonia, ir Dizainas ir Kūryba.

Pasiūlymai

100% DESIGN 2021

Dalyvavimo parodoje pasiūlymas

Parodos sektoriai:

Interiors – ilgiausiai gyvuojantis ir su nekantrumu laukiamas sektorius, demonstruojantis aukščiausios klasės šiuolaikinį dizainą iš viso pasaulio. Nuo baldų ir apšvietimo iki audinių ir aksesuarų, šiame sektoriuje išvysite visas interjero galimybes.
Workplace – čia renkasi dalyviai iš visų komercinio dizaino aspektų, įskaitant kuriančius elektronines naujoves, garso, saugojimo, apšvietimo sistemas ar grindų dangas.
Kitchens and bathrooms – virtuvės ir vonios sektoriuje demonstruojama kokybė bei inovacijos įvairiuose sprendimuose, medžiagose, įrangoje, taip pat pristatoma kaip efektyviai išnaudoti erdvę.
Design and build – šis sektorius yra didžiausias parodoje, kuriame renkasi naujausi aukštos klasės grindų, keramikos, medžiagų, paviršių, stiklų, apšvietimo, technologijų ir namų automatizavimo tiekėjai.
Emerging brands – šiame parodos sektoriuje pristatomos inovatyvios idėjos, kylančios naujiems dizaino talentams ir besikuriantiems prekiniams ženklams.

Susisiekite

Justė Bliujūtė

Justė Bliujūtė

Projektų vadovė.

Telefonas
+37061144772
El. paštas
juste@autare.lt