Parodos

Filtras

Išsirinkite iš žemiau pateikto sąrašo geriausiai jūsų verslo plėtros interesus atitinkančią parodą. Jei sunku nuspręsti, kuri paroda jums labiausiai tiktų, ar trūksta informacijos, susisiekite su mumis. Mes padėsime priimti geriausią sprendimą ir pasirinkti jūsų įmonei tinkamiausią verslo parodą.

Pagal Jūsų paiešką rezultatų nerasta. Bandykite pakeisti paieškos parametrus, arba žiūrėkite visas parodas:

Rodyti visas parodas

Kiekviena įmonė siekia plėsti eksportą į užsienio šalis ir padidinti jų prekėmis ar paslaugomis besidominčiųjų ratą. Šiam tikslui pasiekti įmonės ieško įvairių būdų. Vienas jų – dalyvavimas arba lankymasis verslo parodose. Tai verslininkams ir įmonių savininkams suteikia galimybę užmegzti ryšius su potencialiais klientais ar partneriais iš viso pasaulio, skatinti eksporto bei importo plėtrą.

Kitas dalyvavimo/lankymosi verslo parodose privalumas – proga gauti naudingos informacijos. Tokiuose renginiuose įmonės gali pasisemti naujų idėjų ir vėliau jas sėkmingai panaudoti savo versle. Pavyzdžiui, kaip tam tikrą produktą pritaikyti konkrečios šalies rinkai ar pan.

Dalyvavimas bei lankymasis verslo parodose taip pat puikus būdas didinti įmonės ar prekės ženklo žinomumą. Informacija apie parodos dalyvius skelbiama internete, įvairiose publikacijose. Parodų metu dažnai organizuojami ir papildomi renginiai: seminarai, konkursai, rinkimai, nominacijos, B2B. Juose dalyvaujančios įmonės geriau įsimena ir gali pelnyti dar didesnį užsienio partnerių ir klientų dėmesį.