2023-09-20 - 2023-09-23

100% DESIGN LONDON 2023

Olympia parodų centre

Londonas, Jungtinė Karalystė

100% DESIGN LONDON 2023

UAB „Autarė” kviečia apsilankyti tarptautinėje specializuotoje baldų, interjero ir dizaino parodoje Londone (Jungtinėje Karalystėje) 100% DESIGN 2023.
(Plačiau apie šią parodą rasite čia: http://www.100percentdesign.co.uk/)

Paroda 100% DESIGN 2023 – tai tarptautinė specializuota baldų, interjero ir dizaino paroda vykstanti kiekvienais metais. Paroda yra garsi visame pasaulyje. Ji rengiama nuo 1995 metų, todėl yra pakankamai stipriai įsitvirtinusi tarp kitų dizaino bei interjero parodų. Kiekvienais metais parodą aplanko daugiau kaip 20 000 dizaino specialistų (interjero dizainerių, architektų ir mažmenininkų). 100% Design paroda – tai puiki galimybė pristatyti save išskirtiniams lankytojams, kadangi net 39% iš jų nesilanko jokiuose kituose dizaino renginiuose. Dalyvavimas parodoje ne tik puiki galimybė pristatyti savo gaminius bei produkciją lankytojams, bet ir nuostabi proga užmegzti naudingus verslo kontaktus su interjero bei dizaino industrijos atstovais, pasidalinti su jais patirtimi.

Pagrindiniai parodos sektoriai:; Interiors – pristatomi naujausi dizainerių sprendimai ir interjero bei dizaino sprendimai.; Kitchen & Bathroom – pristatomi naujausi virtuvės bei vonios baldai ir jų įrengimo būdai.; Office – pristatoma ofiso įranga, baldai ir dizainerių pasiūlymai kuriant ofisų interjerą.; Eco, Design & Build – pristatomos energijos taupymo technologijos bei medžiagos, kurias galima panaudoti kuriant namų ir darbo erdves.; Nacionaliniai paviljonai – įvairios šalys pristatys savo įmonių, kurių veikla susijusi su interjero ir dizaino industrija, produktus ir paslaugas.

Susisiekite

Gintarė Zlatkienė

Gintarė Zlatkienė

Projektų vadovė

Telefonas
+37067936330
El. paštas
gintare@autare.lt