2022-02-27 ‒ 2022-03-05

AGRITECHNICA 2022

Hannover Messe

Hannover Messe/Laatzen station, Laatzen, Germany

UAB „AUTARĖ“ kviečia Jus dalyvauti tarptautinėje žemės ūkio mechanizmų parodoje Hanoveryje (Vokietijoje) AGRITECHNICA 2022
Daugiau apie parodą sužinosite:https://www.agritechnica.com/en/

AGRITECHNIKA 2022 – tai tarptautinė didžiausia ir pasaulyje pirmaujanti žemės ūkio ir įrengimų mugė vykstanti kartą per du metus nuo 1985 metų. Čia Jūsų laukia naujausios žemės ūkio technologijos ir inovacijos, daugybė šios srities specialistų iš įvairių šalių.

Praeitoje parodoje dalyvavo 2802 savo produktus ir paslaugas pristatantys dalyviai. Prekybos šou dalyviai užėmė 233161 m2. plotą. Galimybe dalyvauti „AGRITECHNIKA” pasinaudojo 4579606 lankytojai.

Pagrindiniai parodos sektoriai: Traktoriai ir kitos transporto priemonės; Žemės ūkis bei apdirbimo mechanizmai ir įrengimai; Sėja ir žemės gręžimas; Trąšos ir sėklos; Drėkinimas; Augalų apsauga ir priežiūra; Derliaus nuėmimo mechanizmai ir įrenginiai; Grūdai; Kukurūzai ir šakniavaisiai: derliaus apdorojimas, įranga, kondicionavimas; Biotechnologijos; Kuras ir tepalai; Vairavimo technologijos; Elektronika; Precizinis ūkininkavimas; Miškų tvarkymo mechanizmai ir įrengimai; Kraštovaizdžio priežiūra; Atsinaujinantys energijos šaltiniai; Naudota žemės ūkio technika; Mechanizmai ir įrengimai skirti daržovių ir vaisių auginimui; Mokslas ir tyrimai.

 

Susisiekite

Gintarė Zlatkienė

Gintarė Zlatkienė

Projektų vadovė