2022-10-13 - 2022-10-15

AGROTECHNIKA 2022

Messukeskus Hesinki

Messukeskus Helsinki Messuaukio 1, 00520 Helsinki Helsinkis, Suomija

AGROTECHNIKA 2022

UAB “AUTARĖ” kviečia Jus dalyvauti tarptautinėje specializuotoje žėmės ūkio technikos parodoje Helsinkyje (SUOMIJA)

Paroda vyks  parodų ir konferencijų centre „Messukeskus“, Helsinkyje

„Agrotechnika 2022“ – ši žemės ūkio technikos paroda jau senai yra didžiausia visų laikų žemės ūkio renginys Suomijoje.
Suomija – stipriai industrializuota rinkos ekonomikos šalis, savo pagaminama produkcija vienam žmogui šiek tiek lenkianti tokias valstybes kaip Jungtinę Karalystę, Prancūziją, Vokietiją, Italiją. Didžiausias užsienio prekybai svarbus segmentas yra gamyba, viena iš pagrindinių pramonės šakų – miškų pramonė. Didelė dalis eksporto pajamų gaunama iš miškininkystės, šioje šakoje dirba didelė dalis kaimo gyventojų. Pagrinde šalies žemės ūkio pagrindas – šeimos ūkiai, kurie sudaro 88,5 proc. šalies ūkių. Žemės ūkio svarbiausia šaka yra gyvulininkystė. Suomijos ekonomika sparčiai vystosi ir auga, o BVP augimas buvo didesnis nei daugelyje ES šalių.
2019 m. renginyje vidaus ir lauko stenduose buvo pristatyti daugiau nei 375 įmonių produktai ir paslaugos, apsilankė apie 16 800 lankytojų. Parodinis plotas užėmė 32 583 kv.m.

Parodos sektoriai:

• Žemės ūkio technologijos sektorius: mašinos ir įranga naudojamos žemės ūkyje, vaisių auginime ir gyvulininkystėje.
• Žemės ūkio gamybos sektorius: didžiausi žemės ūkio žaliavų gamintojų produktai. Čia lankytojai gali pamatyti trąšas, augalų apsaugos produktus, pašarus, sėklas ir gyvulininkystės įmonių produktus.
• Įrankių ir atsarginių dalių sektorius: skirtas plačiam žemės ūkio technikos ir įrangos atsarginių dalių, taip pat žemės ūkiuose naudojamų įrankių asortimentui.
• Sektorius pradedantiesiems: žemės ūkio pramonei skirtas sektorius daugiausia dėmesio skyrė novatoriškų sprendimų, kuriais siekiama padidinti agrotechninių procedūrų efektyvumą ir ergonomiką, pristatymui.
• Miško technikos sektorius: erdvė, skirta miško plotų priežiūros ir tvarkymo technologijų gamintojams. Medienos ruošos, transporto ir perdirbimo sektorius.

Pasiūlymai

AGROTECHNIKA 2022

Dalyvavimo parodoje pasiūlymas
  • Nuo: 520
Užsakyti

Susisiekite

Justė Bliujūtė

Justė Bliujūtė

Projektų vadovė.

Telefonas
+37061144772
El. paštas
juste@autare.lt