2026-03-23 - 2026-03-26

ALIMENTARIA 2026

parodų centras Fira Barcelona Gran Via

Fira Barcelona Gran Via, Avinguda Joan Carles I, L'Hospitalet de Llobregat, Spain Barselona, Ispanija

ALIMENTARIA 2026

VERSLO kelionių organizatorius “AUTARĖ” kviečia apsilankyti tarptautinėje maisto ir gėrimų parodoje Barselonoje (Ispanijoje) Alimentaria 2024
(plačiau apie parodą rasite čia :  https://www.alimentaria.com/en/)  

 

Alimentaria 2024 – tai tarptautinė, maisto ir gėrimų paroda, vykstanti kas du metus nuo 1976-ųjų. Tai viena iš svarbiausių maisto ir gėrimų pramonės parodų visame pasaulyje, kurioje susitinka gamybos. Prekybos, importo ir eksporto bendrovių specialistai, pristatantys lankytojams maisto produktus, gėrimus, kavinių bei restoranų įrangą. Ši paroda puiki vieta užmegzti naujus verslo ryšius ir sužinoti Naujausias maisto ir gėrimų pramonės tendencijas. Paskutinėje Alimentaria parodoje dalyvavo 4000 tarptautiniai dalyviai, parodą aplankė 140 000 lankytojai, o parodos plotas siekė 90 000 kv.m.

Pagrindiniai parodos sektoriai: Maistas (Pieno produktai, švieži vaisiai ir daržovės, mėsa ir mėsos gaminiai, žuvis ir jūros gėrybės, Konservai ir kt.),  Ekologiški maisto produktai,  Duonos gaminiai, Konditeriniai gaminiai,  Marinuoti ir pusiau konservuoti maisto produktai, Šaldyti maisto produktai, Aliejai ir prieskoniai,  Kepiniai ir konditerijos gaminiai ( Saldainiai, sausainiai, bandelės pyragai ir kt), Gėrimai (Nealkoholiniai gėrimai, vanduo, vynas, alus, sidras, kava ir kt.),   Įranga (Restoranų, kavinių ir barų baldai bei įrenginiai, maisto perdirbimo ir gaminimo mašinos).

 

Susisiekite

Gintarė Zlatkienė

Gintarė Zlatkienė

Projektų vadovė

Telefonas
+37067936330
El. paštas
gintare@autare.lt