2024-11-04 - 2024-11-07

ALL4PACK PARIS 2024

Paris Nord Villepinte

Paris Nord Villepinte, Rue de la Belle Borne, Tremblay-en-France, France Paryžius, Prancūzija

ALL4PACK PARIS 2024

VERSLO kelionių organizatorius “AUTARĖ” kviečia apsilankyti tarptautinėje pakuočių, apdorojimo, spausdinimo ir tvarkymo parodoje all4pack Paris 2024 Paryžiuje (Prancūzijoje)!

ALL4PACK yra etaloninis įvykis visai pakavimo ir intralogistikos ekosistemai. Ji suburia daugybę pakavimo, spausdinimo, perdirbimo ir logistikos dalyvių, atstovaujančių visai pramonės šakai:

40% parodos dalyvių eksponuos pakavimą ir pakavimo mašinas;

39% parodos dalyvių eksponuos pakuotes ir tarą;

13% parodos dalyvių eksponuos krovą ir intralogistiką;

8% parodos dalyvių eksponuos spausdinimą.

 

All4pack - verslo, inovacijų ir mainų platforma, sulaukianti tūkstančių lankytojų, daugiausia iš EMEA zonos. Nesvarbu, ar esate iš Prancūzijos, ar iš užsienio, esate pirkėjas, logistikos vadybininkas, tyrimų ir plėtros vadovas ar generalinis direktorius, parodoje rasite sprendimus, kaip optimizuoti savo verslą, šiemet konkrečiu tvarumo požiūriu. 

 

Parodos sektoriai: pakavimo mašinos, pirminės medžiagos, identifikavimas, kodavimo mašinos, ženklinimo spausdinimas, pakuotės (stiklo, kartono plastiko, metalo, medžio), įranga ir sistemos, sandėliavimas, transportavimas.

 

10 šalių, iš kurių atvyksta daugiausia lankytojų (išskyrus Prancūziją): Italija, Vokietija, Kinija (Honkongas, Taivanas), Turkija, Ispanija, Belgija, Nyderlandai, Lenkija, Jungtinė Karalystė, Portugalija.

 

Paskutinėje parodoje dalyvavo apie 1300 dalyvių, o apsilankė 66 000 profesionalūs lankytojai.

 

Daugiau informacijos apie parodą: https://www.all4pack.com/

 

Susisiekite

Gintarė Zlatkienė

Gintarė Zlatkienė

Projektų vadovė

Telefonas
+37067936330
El. paštas
gintare@autare.lt