2024-03-27 - 2024-03-29

AMWC 2024

„Grimaldi Forum“ konferencijų ir kongresų centras

10 Av. Princesse Grace, 98000 Monaco, Monakas Monakas, Monakas

AMWC 2024

Kviečiame Jus apsilankyti tarptautinėje estetinės ir anti-senėjimo medicinos konferencijoje AMWC 2024!

Paroda vyks kovo 27 – kovo 29 dienomis, „Grimaldi“ konferencijų ir kongresų centre, Monake.

Pasaulinė estetinės ir anti-senėjimo medicinos konferencija yra pirmaujantis renginys, kuriame pagrindinis dėmesys skiriamas tęstiniam gydytojų, dermatologų, estetinės ir funkcinės chirurgijos specialistų mokymui ir naujų, prasmingų, profesinių ryšių puoselėjimui. Moksliškai prižiūrima Pasaulinės tarpdisciplininės anti-senėjimo medicinos draugijos (WOSIAM) konferencija bus interaktyvi, stimuliuojanti ir daugiadalykė, kuri bus idealus forumas idėjoms skatinti, šviesti, dalytis patirtimi, inicijuoti intensyvias diskusijas ir plėsti tinklų kūrimo galimybes. AMWC vyks jau 21-ąjį kartą, konferencijos dalyviams bus pristatoma aukščiausio lygio mokslinė programa. 5 aukštų parodos zonos, leis jums atrasti naujausius produktus, paslaugas ir technologijas.

 

Kiekvienais metais šis labai laukiamas renginys pritraukia daugybę lankytojų, 2023 – taisiais metais parodoje dalyvavo per 1 400 kompanijų, lankėsi 8 052 lankytojai, daugiausia jų atvyko iš Prancūzijos, Italijos, Vokietijos, Didžiosios Britanijos, Lenkijos.

 

2023 m. AMWC konferencijoje:

  • 67 seminarai: praktinių užsiėmimų/seminarų ciklas, gerinantys praktines žinias;
  • 75 mokslinės sesijos: teoriniai užsiėmimai, pagrįsti gyvomis demonstracijomis;
  • Dalyvavo daugiau nei 300 tarptautinių pranešėjų.

 

AMWC 2023 programa:

Estetinė dermatologija: tai minimaliai invazinės estetinės procedūros, kurios atliekamos: injekciniais preparatais, lazeriais, siūlais, kosmetikos gaminiais ir kt. Ši konferencijos dalis apima daugybę seansų, skirtų estetinei dermatologijai.

Funkcinė ginekologija: šioje konferencijos dalyje nagrinėjama funkcinė ir estetinė ginekologija – sparčiai augantis estetinės medicinos sektorius. Šiose sesijose bus pristatomos naujausios įžvalgos apie moterų lytinių organų atjauninimo procedūras, įskaitant makšties stangrinimą, labiaplastiką ir kitus, naudojant injekcinius preparatus, siūlus, lazerius ir įvairias kitas minimaliai invazines procedūras.

Estetinė chirurgija: tai minimaliai invazinės procedūros, šioje parodos dalyje sužinosite naujausių, labiausiai paklausių chirurginių estetinių procedūrų, įskaitant blefaroplastiką, rinoplastiką ir krūtų didinimą, pokyčius.

Anti-senėjimo medicina: siekiant pašalinti pagrindines senėjimo priežastis ir sušvelninti senėjimo proceso padarinius, ši dalis bus skirta genetikai, minkštųjų audinių regeneracijai, kamieninių ląstelių naudojimui, PRP ir mitybai. Bus nagrinėjami skirtingi kultūriniai požiūriai į anti-senėjimo mediciną ir pateikiama visapusiška dabartinės anti-senėjimo medicinos pažangos apžvalga.

Praktikos valdymas: ši konferencijos dalis suteiks jums visas reikalingas žinias, kad padidintumėte pacientų skaičių, padidintumėte savo reputaciją ir efektyviai reklamuotumėte savo prekės ženklą, naudojant visus turimus rinkodaros kanalus, įskaitant socialinę žiniasklaidą.

Seminarai: seminarai, kuriuose sužinosite apie naujausias paslaugas ir produktus. Seminarai apims paskaitas, pristatymus, tiesiogines demonstracijas ir klausimus bei atsakymus su pramonės atstovais.

 

Parodoje bus eksponuojama: estetinės medicinos kosmetikos gaminiai, odontologijos gaminiai, masažo įranga, vitaminai, papildai, konsultacijos, odos priežiūros priemonės, kūno rengybos įranga, senėjimą stabdančios procedūros, mezoterapija, dermabrazija, estetinės medicinos prietaisai, mityba, dietologija ir sveikas maistas ir t.t

 

Daugiau apie parodą skaitykite: https://www.amwc-conference.com/en/home.html

Susisiekite

Gintarė Zlatkienė

Gintarė Zlatkienė

Projektų vadovė

Telefonas
+37067936330
El. paštas
gintare@autare.lt