2022-06-21 ‒ 2022-06-24

ANALYTICA 2022

parodų centras Messe München

Messe München, Messegelände, Munich, Germany

UAB “Autarė” kviečia Jus apsilankyti tarptautinėje laboratorinių technologijų ir biotechnologijų parodoje Miunchene (Vokietijoje)

(Daugoiau apie parodą rasite čia: http://www.analytica.de/index-2.html )

ANALYTICA 2022– tai tarptautinė laboratorinių technologijų ir biotechnologijų paroda, vykstanti kas dvejus metus nuo 1968 metų. ANALYTICA praėjusioje parodoje dalyvavo 1 244 dalyviai iš 37 pasaulio šalių ir užėmė 27 148 m2 plotą. Čia apsilankė 35 002 lankytojai.

Pagrindiniai parodos sektoriai: Laboratorinės technologijos (įranga ir technika, laboratorijų duomenų sistemos, dokumentacija, cheminės medžiagos, reagentai, izotopai, birios cheminės medžiagosir kiti); Biotechnologijos (bioanalizė, biocheminės medžiagos, bioprocesų inžinerija, biotechnologijų įranga, laboratorijų technologijos, medicininiai tyrimai, diagnostika, diagnostinė įranga, vaistų išradimai, nanotechnologijos, genoma, sterilizacijos technologijos ir kt.); Analizė (pramoniniai tyrimai, aplinkosaugos tyrimai, maisto produktų tyrimai, kietųjų medžiagų tyrimai, įranga, spektoskopai, optinės analizės įranga, mikroskopai, optinio vaizdo valdymas ir kt.); Informacija ir paslaugos (patentai, duomenų bazės, literatūra, mokymai, atliekų šalinimas ir perdirbimas ir kt.)

Susisiekite

Gintarė Zlatkienė

Gintarė Zlatkienė

Projektų vadovė