2024-02-06 - 2024-02-09

ANFAS Food Product 2024

International Expo and Convention Cente, Antalya

Antalya Expo Center Antalya science and technology expo center, Aksu/Antalya, Turkey Antalija, Turkija

ANFAS Food Product 2024

UAB “AUTARĖ” kviečia apsilankyti 30–oje tarptautinėje specializuotoje maisto ir gėrimų parodoje Antalijoje (Turkijoje)

(Daugiau apie parodą rasite: http://www.anfasfoodproduct.com/ )

Atsižvelgiant į įvairius turizmo sektoriaus poreikius, parodų centras ANFAS  apjungęs parodas “FoodProduct” ir “Hotel Equipment” kartu bei siekdamas tapti lyderiu tarptautinėje arenoje, organizuoja B2B susitikimus bei kitus renginius turizmo ir maisto pramonės delegacijoms tarp Turkijos ir užsienio šalių verslininkų parodos metu 2020 m.. Parodos užima 60 000 kv.m. plotą, įskaitant 40 000 kv.m. salėse ir 20 000 kv.m. lauko aikštelėse.

ANFAS Food Product 2024 – tai tarptautinė paroda, skirta verslo ryšių plėtrai įmonėms ir suinteresuotoms šalims, kurios nori išreklamuoti savo naujausią produkciją ir paslaugas maisto ir gėrimų, pakuotės, maisto gaminimo technologijų, virtuvės įrangos, viešbučių įrangos, restoranų bei kavinių segmentų srityse ir susirasti naujus pirkėjus bei tiekėjus.

Praeitais metais vykusioje “FoodProduct” parodoje buvo pristatyta daugiau nei 1000 prekinių ženklų iš Azerbaidžano, JAV, Vokietijos, JAE, Lenkijos, Rumunijos, Rusijos, Indijos, Alžyro, Turkijos ir kitų šalių. Buvo suorganizuota daugybė B2B susitikimų delegacijoms iš 21 šalies bei kitų renginių. Parodą aplankė virš 29 000 lankytojų, iš kurių apie 2000 tarptautinių profesionalų.

Parodoje pristatomi produktai: mėsa ir mėsos gaminiai; pienas ir pieno produktai; miltai, grūdai, kepyklų gaminiai; žuvies ir jūros gėrybių produktai; šokoladas, konditerijos gaminiai, ledai; padažai, pagarbai, prieskoniai ir maisto priedai; džiovinti, šaldyti ir konservuoti maisto produktai; žemės ūkio produktai; vaisių sultys, mineraliniai vandenys bei kiti gėrimai; ekologiški maisto produktai ir gėrimai; pakuotė; vandens pilstymo technologijos; maisto gamybos technologijos; šaldymo sandėliai ir tarptautinė logistika.

 

Susisiekite

Gintarė Zlatkienė

Gintarė Zlatkienė

Projektų vadovė

Telefonas
+37067936330
El. paštas
gintare@autare.lt