2022-09-28 ‒ 2022-09-30

AQUATHERM TASHKENT 2022

UZEXPOCENTRE

107, Tashkent 100084, Uzbekistanas

Aquatherm Tashkent yra vienintelė paroda Uzbekistane, kurioje pristatomi naujausi ŠVOK technologijų atradimai. Renginys yra kasmetinė gamintojų, prekiautojų, platintojų, vyriausiųjų pramonės specialistų susirinkimo vieta, tinkama platforma verslo ryšiams plėsti ir naujiems kontaktams užmegzti. Per daugelį metų paroda pelnė pirmaujančių klimato įrangos, vamzdžių, sanitarijos ir baseinų įrangos, vandens valymo sistemų ir daugelio kitų gaminių gamintojų ir tiekėjų pripažinimą iš visų Uzbekistano regionų. Šimtai vietinių ir tarptautinių pramonės atstovų lankosi „Aquatherm Tashkent“, kad reklamuotų savo naujausius produktus ir technologijas pramonės specialistams, tokiems kaip montuotojai, pardavėjai, inžinieriai, architektai, regioniniai platintojai. 

 

Parodoje bus eksponuojama: vonios baldai, aplinkos apsauga, jungiamosios detalės ir vožtuvai, šildymo technologija, montavimo įranga, izoliacinės medžiagos, sanitarinės technologijos, vandens ir nuotekų technologijos, oro džiovinimo įrenginiai, ortakiai, oro filtrai, oro kondicionieriai, kompresoriai, ventiliatoriai, kelių kambarių sistemos, šaldymo įrenginiai, vėdinimas, baseinai, biokuras ir biodujos ir kt.

 

Parodos sektoriai:

  • Šildymas
  • Vėdinimo ir oro kondicionavimo sistemos
  • Vandens tiekimo sistemų įranga
  • Baseinai
  • Vonios kambario dizainas ir įranga
  • Pramoninis ir komercinis šaldymas

 

 

Praėjusių metų parodą aplankė 7000 lankytojų specialistų iš 11 šalių, dalyvavo daugiau nei 50 įmonių, kurių ekspozicijos užėmė 1944 kv.m. ploto.

7000

lankytojų

daugiau nei 50

dalyvių

1944

kv.m. užimto ekspozicinio ploto

Susisiekite

Nida Venslovė

Nida Venslovė

Projektų vadovė

Telefonas
+37067094462
El. paštas
nida@autare.lt