2023-01-30 ‒ 2023-02-02

Arab Health 2023

Parodų centras Dubai World Trade Centre

Dubai World Trade Centre

 

„Arab Health 2023“ – svarbiausias tarptautinis sveikatos priežiūros renginys Artimuosiuose Rytuose, suburiantis pirmaujančius pasaulio sveikatos priežiūros gamintojus, prekybininkus, organizacijas ir specialistus. Paroda rengiama jau daugiau nei 30 metų. Dalyvaujant suteikiama ideali aplinka įmonėms pristatyti savo produktus ir paslaugas vienoje iš greičiausiai augančių ir pelningiausių sveikatos priežiūros rinkų pasaulyje. Parodoje lankosi kvalifikuoti pirkėjai, tad čia galėsite užmegzti ilgalaikes partnerystes su pagrindiniais sprendimus priimančiais asmenimis iš vyriausybinių subjektų, ligoninių, sveikatos priežiūros organizacijų, prekiautojais ir platintojais.

Tarp svarbiausių 2023 m. vykstančios „Arab Health“ parodos įvykių - „Innov8 Talks“. Tai įžvalgios sesijos, kuriose dalyvauja startuoliai iš viso pasaulio, jie pristatys ką verslininkai daro tvarumo srityje. Pagal „Innov8 Talks“, kiekviena parodos diena vyks skirtingomis temomis „FemTech“, „UN SDGs”, “Wellbeing”.

Pagrindiniai parodos sektoriai: medicinos įranga ir prietaisai, vienkartinės ir plataus vartojimo prekės, ortopedija ir fizioterapija, vaizdavimas ir diagnostika, sveikatos priežiūra ir bendrosios paslaugos, IT sistemos ir sprendimai, sveikatos priežiūros infrastruktūra ir turtas, sveikata ir prevencija.

 

Paskutinėje 2022 metais vykusioje parodoje dalyvavo apie 3000 dalyvių iš 70 šalių, o parodoje apsilankė 51 000 lankytojų.

Dalyvavimo sąlygos

275 USD

Registracijos mokestis

Registracijos mokestį moka įmonė eksponentė ir įmonė sub. eksponentė.

520 USD

„Lead generation“ paketas

Pagrindinis potencialių klientų generavimo paketas leis lengvai rinkti klientų informaciją ir su jais susisiekti, matysite kas apsilankė internetiniame profilyje ar jūsų stende, parodoje.

550 USD

Kampo mokestis

Kaina kinta nuo kampų skaičiaus stende.

843-881 USD

1 kv.m. neįrengto ploto

Min. 21 kv.m.

942-984 USD

1 kv.m. ploto su stendo įranga:

Kaina kinta nuo zonos pasirinkimo. Min. 9 kv.m. Į kainą įskaičiuota: ploto nuoma, stendo sienelės ir jų montavimas, fascia, elektra, apsauga ir apšvietimas.

1100-1138 USD

1 kv.m. įrengto ploto

Kaina kinta nuo zonos pasirinkimo. Min. 9 kv.m. Į kainą įskaičiuota: ploto nuoma, stendo montavimas, elektros lizdas, šviestuvai, stalas, kėdės, kilimas ir nepermatomo audinio sienelės.

Kainos nurodytos be PVM

Susisiekite

Justė Bliujūtė

Justė Bliujūtė

Projektų vadovė.

Telefonas
+37061144772
El. paštas
juste@autare.lt