2022-04-27 ‒ 2022-04-29

ASTANABUILD 2022

Korme Еxhibition center

3 Dostyk St., Left bank Kazakhstan International Building & Interiors Exhibition

22-oji tarptautinė specializuota STATYBOS PRAMONĖS PARODA ASTANOJE (KAZACHSTANAS)

Parodos organizatoriai: ITE Group
Atstovai Lietuvoje: UAB „Autarė“

AstanaBuild – Kazachstanas yra didžiulė nafta ir dujomis turtinga šalis, turinti didelį rinkos potencialą. Šiuo metu vykdoma daug statybos projektų, kuriami nauji gyvenamieji kvartalai, komerciniai pastatai, vykdoma oro uostų rekonstrukcija.
AstanaBuild paroda yra didžiausias statybų pramonės renginys Centriniame ir Šiauriniame Kazachstane. Tai veiksminga priemonė bendradarbiavimui bei patirties apsikeitimui tarp Kazachstano ir užsienio statybų sektoriaus specialistų.
“AstanaBuild 2019” parodoje savo produkciją ir paslaugas pristatė 101 dalyvis iš Baltarusijos, Vokietijos, Kanados, Kinijos, Kazachstano, Korėjos, Kirgizijos, Latvijos, Lenkijos, Rusijos, Ispanijos, Turkijos, JAE ir Uzbekistano.
Parodą aplankė 2 317 lankytojų – profesionalų.

Parodos tematikos:
– Statyba: statyba ir statybinės medžiagos; šilumos izoliacija; įrankiai; įranga; kraštovaizdžio dizainas; elektros prekės; stogo dangos; mediena ir kt.)
– Interjeras, apdaila: apdailos medžiagos; lakai, dažai; apšvietimas; interjeras ir dizainas; dekoratyvinė tekstilė, kilimai; langų dekoras; kiliminės dangos; vidinės durys ir pertvaros; baldai)
– Šildymas ir vėdinimas: šildymo sistemos; dujinimas ir dujų įranga; vėdinimo sistemos ir įranga; oro kondicionavimas; pastatų automatizavimas.
– Vandentiekis ir santechnika: vandens tiekimas, vandens valymas, vandens paruošimas; siurbimo įranga; kanalizacijos sistemos; vamzdžių jungiamosios detalės; santechnikos vonios kambariai; bandymo prietaisai.
– Langai, durys ir fasadai: langų technologijos; stiklų technologijos; fasadai ir architektūra; aliuminio technologijos; vartai ir automatika; metalinės durys ir spynos.
– Keramika ir akmuo: keraminės krosnys; mozaikos; natūralus ir dirbtinis akmuo; keramikos gaminių įranga ir technologijos; akmuo ir akmens apdirbimas.
– Kelių statyba: kelių, tiltų, tunelių projektavimas ir statyba; komunalinė, statybinė technika; kranai, ekskavatoriai, greideriai, buldozeriai; medžiagos ir konstrukcijos; kelio ženklai, šviesoforai ir kt.

101

Įmonių

2317

Lankytojų

Dalyvavimo sąlygos

Registracijos mokestis

Registracijos mokestį moka įmonė-eksponentė ir įmonė-sub. eksponentė. Į kainą įskaičiuota: įrašas į parodos katalogą, parodos katalogas, dalyvių kortelės, bendra parodos reklama.

1 kv. m. neįrengto parodinio ploto

Į kainą įskaičiuota: parodinio ploto nuoma, praėjimų tarp stendų valymas, bendra apsauga.  

1 kv. m. ploto su standartine įranga

Į kainą įskaičiuota: parodinio ploto nuoma, konstrukcijų nuoma ir montažas, kiliminė danga, užrašas ant stendo (iki 15 ženklų), 1 stalas, 2 kėdės, elektros rozetė, šviestuvai „spot“, šiukšlių dėžė, praėjimų tarp stendų valymas, bendra apsauga.

Stendas (plotas) dvi atviros sienos:                     +10 %

Stendas (plotas) trys atviros sienos:                    +15 %

Stendas (plotas) keturios atviros sienos:             +20 %

1 kv. m. lauko aikštelėje:                               EUR

Į kainą įskaičiuota: bendra apsauga.

Kainos nurodytos be PVM

Susisiekite

Nida Venslovė

Nida Venslovė

Projektų vadovė

Telefonas
+37067094462
El. paštas
nida@autare.lt