2023-05-24 ‒ 2023-05-26

ASTANABUILD 2023

Expo Еxhibition center

3 Dostyk St., Left bank Kazakhstan International Building & Interiors Exhibition

Kazachstanas  yra didžiulė nafta ir dujomis turtinga šalis, turinti didelį rinkos potencialą. Šiuo metu vykdoma daug statybos projektų, kuriami nauji gyvenamieji kvartalai, komerciniai pastatai, vykdoma oro uostų rekonstrukcija.

AstanaBuild paroda yra didžiausias statybų pramonės renginys Centriniame ir Šiauriniame Kazachstane. Renginys - veiksminga priemonė bendradarbiavimui, verslo ryšių užmezgimui tarp Kazachstano ir užsienio statybų sektoriaus specialistų. Parodoje bus pristatomos Kazachstano ir tarptautinių įmonių statybų pramonės naujienos iš namų dekoravimo, statybinės technikos, atnaujinimo, medžiagų, įrangos ir technologijų sektorių.

Parodos sektoriai:

  • Statyba: statyba ir statybinės medžiagos; šilumos izoliacija; įrankiai; įranga; kraštovaizdžio dizainas; elektros prekės; stogo dangos; mediena ir kt.)
  • Interjeras, apdaila: apdailos medžiagos; lakai, dažai; apšvietimas; interjeras ir dizainas; dekoratyvinė tekstilė, kilimai; langų dekoras; kiliminės dangos; vidinės durys ir pertvaros; baldai)
  • Šildymas ir vėdinimas: šildymo sistemos; dujinimas ir dujų įranga; vėdinimo sistemos ir įranga; oro kondicionavimas; pastatų automatizavimas.
  • Vandentiekis ir santechnika: vandens tiekimas, vandens valymas, vandens paruošimas; siurbimo įranga; kanalizacijos sistemos; vamzdžių jungiamosios detalės; santechnikos vonios kambariai; bandymo prietaisai.
  • Langai, durys ir fasadai: langų technologijos; stiklų technologijos; fasadai ir architektūra; aliuminio technologijos; vartai ir automatika; metalinės durys ir spynos.
  • Keramika ir akmuo: keraminės krosnys; mozaikos; natūralus ir dirbtinis akmuo; keramikos gaminių įranga ir technologijos; akmuo ir akmens apdirbimas.
  • Kelių statyba: kelių, tiltų, tunelių projektavimas ir statyba; komunalinė, statybinė technika; kranai, ekskavatoriai, greideriai, buldozeriai; medžiagos ir konstrukcijos; kelio ženklai, šviesoforai ir kt.

“AstanaBuild 2022” parodoje savo produkciją ir paslaugas pristatė 54 įmonės iš Baltarusijos, Italijos, Kazachstano, Vokietijos, JAV, Rusijos ir Uzbekistano. Parodą aplankė 1 267 lankytojų – profesionalų.

54

Įmonės

1267

lankytojai

Dalyvavimo sąlygos

885 €

Registracijos mokestis

Registracijos mokestį moka įmonė-eksponentė ir įmonė-sub. eksponentė. Į kainą įskaičiuota: įrašas į parodos katalogą, parodos katalogas, dalyvių kortelės, bendra parodos reklama.  

379 €

1 kv. m. neįrengto parodinio ploto

Į kainą įskaičiuota: parodinio ploto nuoma, praėjimų tarp stendų valymas, bendra apsauga.   Kaina nuo 2023.04.23 - 394 EUR.

66 €

1 kv. m. standartinės įrangos

Į kainą įskaičiuota: konstrukcijų nuoma ir montažas, kiliminė danga, užrašas ant stendo (iki 15 ženklų), 1 stalas, 2 kėdės, elektros rozetė, šviestuvai „spot“, šiukšlių dėžė, praėjimų tarp stendų valymas, bendra apsauga.

Stendas (plotas) dvi atviros sienos:                     +10 %

Stendas (plotas) trys atviros sienos:                    +15 %

Stendas (plotas) keturios atviros sienos:             +20 %

1 kv. m. lauko aikštelėje:                                   190 EUR

Kainos nurodytos be PVM

Susisiekite

Nida Venslovė

Nida Venslovė

Projektų vadovė

Telefonas
+37067094462
El. paštas
nida@autare.lt