2023-05-24 - 2023-05-26

ASTANABUILD 2023

Expo Еxhibition center

3 Dostyk St., Left bank Kazakhstan International Building & Interiors Exhibition Astana, Kazachstanas

ASTANABUILD 2023

Kazachstanas  yra didžiulė nafta ir dujomis turtinga šalis, turinti didelį rinkos potencialą. Šiuo metu vykdoma daug statybos projektų, kuriami nauji gyvenamieji kvartalai, komerciniai pastatai, vykdoma oro uostų rekonstrukcija.

AstanaBuild paroda yra didžiausias statybų pramonės renginys Centriniame ir Šiauriniame Kazachstane. Renginys - veiksminga priemonė bendradarbiavimui, verslo ryšių užmezgimui tarp Kazachstano ir užsienio statybų sektoriaus specialistų. Parodoje bus pristatomos Kazachstano ir tarptautinių įmonių statybų pramonės naujienos iš namų dekoravimo, statybinės technikos, atnaujinimo, medžiagų, įrangos ir technologijų sektorių.

Parodos sektoriai:

  • Statyba: statyba ir statybinės medžiagos; šilumos izoliacija; įrankiai; įranga; kraštovaizdžio dizainas; elektros prekės; stogo dangos; mediena ir kt.)
  • Interjeras, apdaila: apdailos medžiagos; lakai, dažai; apšvietimas; interjeras ir dizainas; dekoratyvinė tekstilė, kilimai; langų dekoras; kiliminės dangos; vidinės durys ir pertvaros; baldai)
  • Šildymas ir vėdinimas: šildymo sistemos; dujinimas ir dujų įranga; vėdinimo sistemos ir įranga; oro kondicionavimas; pastatų automatizavimas.
  • Vandentiekis ir santechnika: vandens tiekimas, vandens valymas, vandens paruošimas; siurbimo įranga; kanalizacijos sistemos; vamzdžių jungiamosios detalės; santechnikos vonios kambariai; bandymo prietaisai.
  • Langai, durys ir fasadai: langų technologijos; stiklų technologijos; fasadai ir architektūra; aliuminio technologijos; vartai ir automatika; metalinės durys ir spynos.
  • Keramika ir akmuo: keraminės krosnys; mozaikos; natūralus ir dirbtinis akmuo; keramikos gaminių įranga ir technologijos; akmuo ir akmens apdirbimas.
  • Kelių statyba: kelių, tiltų, tunelių projektavimas ir statyba; komunalinė, statybinė technika; kranai, ekskavatoriai, greideriai, buldozeriai; medžiagos ir konstrukcijos; kelio ženklai, šviesoforai ir kt.

“AstanaBuild 2022” parodoje savo produkciją ir paslaugas pristatė 54 įmonės iš Baltarusijos, Italijos, Kazachstano, Vokietijos, JAV, Rusijos ir Uzbekistano. Parodą aplankė 1 267 lankytojų – profesionalų.

Pasiūlymai

ASTANABUILD 2023

Dalyvavimo parodoje pasiūlymas
  • Nuo: 885
Užsakyti

Kainos nurodytos be PVM.

54

Įmonės

1267

lankytojai

Susisiekite

Nida Venslovė

Nida Venslovė

Projektų vadovė

Telefonas
+37067094462
El. paštas
nida@autare.lt