2023-04-28 ‒ 2023-04-30

AUTO 2023

Rygos Tarptautiniai Parodų Rūmai „BT1"

Kipsala str. 8, Riga, Latvija

Paroda vyks balandžio 28 – 30 dienomis Tarptautiniuose Kipsalos Parodų Rūmuose, Kipsalos g. 8

Tarptautinė automobilių paroda „Auto 2023“ - didžiausias ir nuostabiausias automobilių pramonės renginys Baltijos šalyse, kviečia visus automobilių gerbėjus ir pramonės profesionalus iš visos Europos ir Skandinavijos šalių.

2022 m. parodoje dalyvavo 235 įmonės iš 12 šalių. Parodą aplankė beveik 35 000 lankytojų.

Paroda susideda iš 3 sektorių:

Auto New Cars: lengvieji automobiliai; specialios kainos, bandomieji naujų automobilių važiavimai; komercinis transportas, specialus transportas ir priekabos; elektromobiliai, įkrovimo stotelės; kemperiai, keturračiai, elektriniai paspirtukai; automobilių nuoma, lizingas, draudimas; specialūs degalų prekybininkų pasiūlymai.

Auto Mechanics: automobilių dalys, priedai ir įranga; automobilių priežiūros priemonės, valymo chemikalai, dažai ir alyvos; padangos, ratlankiai, apdaila, atsarginės dalys, saugos įranga; garažo įranga ir įrankiai; jaunųjų automechanikų varžybos, nacionalinis finalas.

Auto Exotica: retro ir klasikiniai automobiliai, restauravimas; motosporto komandos ir automobilių klubai, automobilių sporto ir tiuningo įranga, atsarginės dalys, automobilio apklijavimas, salono pertvarkymas, auto audio. 

Dalyvavimo sąlygos

100 €

Registracijos mokestis

Registracijos mokestį moka įmonė eksponentė ir įmonė sub. eksponentė.

25 €

1 kv. m. neįrengto parodinio ploto:

Automobilių ekspozicija (nuo 40 kv.m.): lengvieji automobiliai, komercinės transporto pr., priekabos, specialiosios transporto pr. ir pan.                            Į kainą įskaičiuota: patarimai dalyvavimo klausimais; dalyvio ženkleliai, parkavimo leidimai; įėjimo kortelės Jūsų klientams (ribotas sk.); informacija apie Jūsų specialų pasiūlymą parodos metu; informacija apie Jūsų įmonę elektroniniame kataloge, įrašas į dalyvių sąrašą; informaciją apie jūsų įmonę ar produktą parodos svetainėje, pridedant nuorodą į jūsų įmonės svetainę.

50 €

1 kv. m. neįrengto parodinio ploto:

Automobilių priedai (nuo 6 kv.m.): automobilių aksesuarai, kosmetika; garažo įranga; padangos; įrankiai; remonto paslaugos ir pan.                                                            50 EUR Į kainą įskaičiuota: patarimai dalyvavimo klausimais; dalyvio ženkleliai, parkavimo leidimai; įėjimo kortelės Jūsų klientams (ribotas sk.); informacija apie Jūsų specialų pasiūlymą parodos metu; informacija apie Jūsų įmonę elektroniniame kataloge, įrašas į dalyvių sąrašą; informaciją apie jūsų įmonę ar produktą parodos svetainėje, pridedant nuorodą į jūsų įmonės svetainę.

+20 €

Standartinis stendas / kv.m.

Octanorm stendas (sienos 2,5m aukščio), bendras apšvietimas (75 W kiekvienam 3m2), įmonės pavadinimas lentoje (iki 16 ženklų).

20 €

1 kv.m ploto lauko aikštelėje (nuo 9 kv.m.)

+15 %

Stendas su dviem atvirom sienom

*minimalus plotas 15 kv.m.

+20 %

Stendas su trimis atviromis sienomis

*minimalus plotas 30 kv.m.

+25 %

Stendas su keturiomis atviromis sienomis

*minimalus plotas 60 kv.m.

 

Kainos nurodytos be PVM.

 

Susisiekite

Justė Bliujūtė

Justė Bliujūtė

Projektų vadovė.

Telefonas
+37061144772
El. paštas
juste@autare.lt