2024-04-19 - 2024-04-21

AUTO 2024

Rygos Tarptautiniai Parodų Rūmai „BT1"

Kipsala str. 8, Riga, Latvija Ryga, Latvija

AUTO 2024

Tarptautinė automobilių paroda „Auto 2024“ - didžiausias ir nuostabiausias automobilių pramonės renginys Baltijos šalyse, kviečia visus automobilių gerbėjus ir pramonės profesionalus iš visos Europos ir Skandinavijos šalių.

2023 m. parodoje dalyvavo 166 įmonės iš 9 šalių: Latvijos, Estijos, Lietuvos, Lenkijos, Ukrainos, Švedijos, Suomijos, Italijos, Kinijos. Parodą aplankė beveik 28 638 lankytojai.

Paroda susideda iš 3 sektorių:

Auto New Cars: lengvieji automobiliai; specialios kainos, bandomieji naujų automobilių važiavimai; komercinis transportas, specialus transportas ir priekabos; elektromobiliai, įkrovimo stotelės; kemperiai, keturračiai, elektriniai paspirtukai; automobilių nuoma, lizingas, draudimas; specialūs degalų prekybininkų pasiūlymai.

Auto Mechanics: automobilių dalys, priedai ir įranga; automobilių priežiūros priemonės, valymo chemikalai, dažai ir alyvos; padangos, ratlankiai, apdaila, atsarginės dalys, saugos įranga; garažo įranga ir įrankiai; jaunųjų automechanikų varžybos, nacionalinis finalas.

Auto Exotica: retro ir klasikiniai automobiliai, restauravimas; motosporto komandos ir automobilių klubai, automobilių sporto ir tiuningo įranga, atsarginės dalys, automobilio apklijavimas, salono pertvarkymas, auto audio. 

Pasiūlymai

AUTO 2024

Dalyvavimo parodoje pasiūlymas
  • Nuo: 100 EUR
Užsakyti

Susisiekite

Justė Bliujūtė

Justė Bliujūtė

Projektų vadovė.

Telefonas
+37061144772
El. paštas
juste@autare.lt