2022-04-05 - 2022-04-08

AUTOMATIZACIJA. ELEKTRONIKA. ŠVIESA 2022

Minsko Futbolo manieže

prospekt Pieremożcau 20, Minsk, Baltarusija Minskas, Baltarusija

AUTOMATIZACIJA. ELEKTRONIKA. ŠVIESA 2022

Parodos organizatoriai: kompanija “Minskexpo”.
Oficialus atstovas Lietuvoje, Latvijoje ir Estijoje : UAB “Autarė”.


„Automatizacija. Elektronika“ ir „Elektrotech. Šviesa“ – tai kartu vykstančios, specializuotos automatizavimo bei elektronikos parodos Baltarusijoje, kurios sutelkia vietinius ir artimų šalių automatizacijos ir elektronikos komponentų, techninių medžiagų gamintojus ir prekybininkus. 2019 metų renginyje savo produkciją pristatė 152 įmonės iš Baltarusijos, Vokietijos, Šveicarijos, Rusijos, Lenkijos, Turkijos ir Kinijos. Parodoje apsilankė daugiau nei 11 000 žiūrovų, o parodinį plotą sudarė 1973 kv.m.

Pasiūlymai

AUTOMATIZACIJA. ELEKTRONIKA. ŠVIESA 2022

Dalyvavimo parodoje pasiūlymas
  • Nuo: 250
Užsakyti

Renginio pagrindiniai sektoriai:

„Automatizacija.Elektronika“: automatizavimas; veiklos valdymas ir analizė; projektavimo automatizavimas ir inžinerinių duomenų valdymas; technologinių procesų automatizavimas; pirminės matavimo ir valdymo priemonės; duomenų konvertavimas ir perdavimas; valdymo blokai ir įranga; cnc įranga; suvirinimo, metalo pjaustymo įranga; pneumatinės, kompresorinės, hidraulinės sistemos; šiluma, vėdinimo sistemos, vandens tiekimo įranga ir kt.; puslaidininkiai; pasyvūs komponentai; elektromechaniniai komponentai ir sujungimo technologijos; integruotos sistemos, mazgai, moduliai; paviršiaus montavimo įranga.

„Elektrotech. Šviesa“: elektros mašinos ir prietaisai, elektrinės pavaros, transformatoriai; elektros įranga; aukštos įtampos įranga ir galios elektronika; visiškai žemos įtampos įtaisai; kabeliai, laidai; montavimo ir laidų priedai; izoliacinės medžiagos ir gaminiai; energiją taupantys transformavimo prietaisai, matavimo ir valdymo įtaisai; matavimo, valdymo ir diagnostikos sistemos ir priemonės; apšvietimo inžinerija; dekoratyvinis apšvietimas, led plokštės, sietynai; lauko apšvietimas; pastatų ir konstrukcijų apšvietimas; pastatų vidaus apšvietimas; saugos įranga; buitinės komunalinės paslaugos.

 

152

Įmonių

1973

kv.m. parodinio ploto

11000

Lankytojų

Susisiekite

Justė Bliujūtė

Justė Bliujūtė

Projektų vadovė.

Telefonas
+37061144772
El. paštas
juste@autare.lt