2022-04-05 ‒ 2022-04-08

AUTOMATIZACIJA. ELEKTRONIKA. ŠVIESA 2022

Minsko Futbolo manieže

prospekt Pieremożcau 20, Minsk, Baltarusija

Parodos organizatoriai: kompanija “Minskexpo”.
Oficialus atstovas Lietuvoje, Latvijoje ir Estijoje : UAB “Autarė”.


„Automatizacija. Elektronika“ ir „Elektrotech. Šviesa“ – tai kartu vykstančios, specializuotos automatizavimo bei elektronikos parodos Baltarusijoje, kurios sutelkia vietinius ir artimų šalių automatizacijos ir elektronikos komponentų, techninių medžiagų gamintojus ir prekybininkus. 2019 metų renginyje savo produkciją pristatė 152 įmonės iš Baltarusijos, Vokietijos, Šveicarijos, Rusijos, Lenkijos, Turkijos ir Kinijos. Parodoje apsilankė daugiau nei 11 000 žiūrovų, o parodinį plotą sudarė 1973 kv.m.

Renginio pagrindiniai sektoriai:

„Automatizacija.Elektronika“: automatizavimas; veiklos valdymas ir analizė; projektavimo automatizavimas ir inžinerinių duomenų valdymas; technologinių procesų automatizavimas; pirminės matavimo ir valdymo priemonės; duomenų konvertavimas ir perdavimas; valdymo blokai ir įranga; cnc įranga; suvirinimo, metalo pjaustymo įranga; pneumatinės, kompresorinės, hidraulinės sistemos; šiluma, vėdinimo sistemos, vandens tiekimo įranga ir kt.; puslaidininkiai; pasyvūs komponentai; elektromechaniniai komponentai ir sujungimo technologijos; integruotos sistemos, mazgai, moduliai; paviršiaus montavimo įranga.

„Elektrotech. Šviesa“: elektros mašinos ir prietaisai, elektrinės pavaros, transformatoriai; elektros įranga; aukštos įtampos įranga ir galios elektronika; visiškai žemos įtampos įtaisai; kabeliai, laidai; montavimo ir laidų priedai; izoliacinės medžiagos ir gaminiai; energiją taupantys transformavimo prietaisai, matavimo ir valdymo įtaisai; matavimo, valdymo ir diagnostikos sistemos ir priemonės; apšvietimo inžinerija; dekoratyvinis apšvietimas, led plokštės, sietynai; lauko apšvietimas; pastatų ir konstrukcijų apšvietimas; pastatų vidaus apšvietimas; saugos įranga; buitinės komunalinės paslaugos.

 

152

Įmonių

1973

kv.m. parodinio ploto

11000

Lankytojų

Dalyvavimo sąlygos

250 €

Registracijos mokestis

Registracijos mokestį moka įmonė-eksponentė ir įmonė-sub. eksponentė. Į kainą įskaičiuota: parodos katalogas, informacinė medžiaga, dalyvio kortelės, 2 kvietimai į biznio kokteilį, bendra parodos reklama

165 €

1 kv. m. ploto su standartiniu stendu

Į kainą įskaičiuota: parodinio ploto nuoma, konstrukcijų nuoma ir montažas, kiliminė danga (pasirinktiniai: mėlyna, žalia, raudona, juoda, pilka), elektros rozetė (220 V, 2,5 kW), 1 šviestuvas (kas 3 kv. m.), 1 stalas, 4 kėdės (2 kėdės – 9 kv. m., 4 kėdės – virš 9 kv. m.), užrašas ant stendo (iki 18 ženklų), kabykla rūbams, šiukšlių dėžė, praėjimų tarp stendų valymas.

160 €

Privalomas įrašas į parodos katalogą + CD

*1 kv. m. neįrengto parodinio ploto:  81 EUR (jei stendą įsirenginėja pati įmonė arba trečiasis asmuo, taikomas 40 % antkainis)
*Rezervuojant neįrengtą plotą, užsakovui pageidaujant, įrengiame nestandartinį (individualų) stendą
Į kainą įskaičiuota: parodinio ploto nuoma.

Stendas su dviejomis atviromis sienomis:    + 15 %
Stendas su trimis atviromis sienomis:          + 20 %
Stendas su keturiomis atviromis sienomis:  + 25 %
Stendas centrinėje linijoje:                               + 15 %

Minimalus stendo dydis  9 kv. m, centrinėje linijoje – 12 kv.m.

1 kv. m. lauko aikštelėje:                                              30 EUR

Kainos nurodytos be PVM.                                           

Susisiekite

Nida Venslovė

Nida Venslovė

Projektų vadovė

Telefonas
+37067094462
El. paštas
nida@autare.lt