2025-06-12 - 2025-06-15

AUTOMECHANIKA ISTANBUL 2025

Tüyap Exhibition and Congress Center

Cumhuriyet Mah Eski Cumhuriyet, Hadımköy Yolu Cd No:9 D:1, 34500 Büyükçekmece/İstanbul, Turkija Stambulas, Turkija

AUTOMECHANIKA ISTANBUL 2025

Kviečiame Jus apsilankyti tarptautinėje automobilių pramonės parodoje AUTOMECHANIKA ISTANBUL 2025!

Paroda vyks birželio12-15 dienomis, „TUYAP“ parodų ir kongresų centre, Stambule (Turkija)

 

Automechanika Istanbul 2025“ – tarptautinė automobilių pramonės paroda. Parodos dalyviai – autoservisų, dirbtuvių, degalinių įrangos tiekėjai, atsarginių dalių bei aksesuarų pardavėjai, detalių, elektronikos, aprūpinimo ir eksploatacijos bei kitų automobilių pramonės sričių specialistai. Renginio metu vyks konferencijos, forumai, debatai, bus pristatomos naujovės ir sprendimai automobilių pramonėje, be to, vyks išsamūs pranešimai temomis, susijusiomis su patekimu į sparčiai augančią, dinamišką Turkijos automobilių rinką ir konferencijos svarbiausiais bei aktualiausiais klausimais apie mokesčius, teisinę bazę ir paskirstymo kanalus. Suburdama pagrindinius Turkijos ir Europos pramonės veikėjus, ši paroda tapo Turkijos ir aplinkinių regionų susirinkimo vieta.

 

Parodoje eksponuojama:

 • Dalys ir komponentai:jėgos pavara; važiuoklė; kėbulas; standartinės dalys; automobilio salono interjeras; alternatyvios pavaros sistemos; originali įranga / modifikacijos / viskas viename sprendimai; įkrovimo priedai; pramonės institucijos ir specializuoti leidėjai; regeneruotos, restauruotos ir atkurtos lengvųjų ir komunalinių transporto priemonių dalys.
 • Remontas ir priežiūra:dirbtuvių įranga ir įrankiai; transporto priemonių antstatų techninė priežiūra ir remontas; vilkimo paslauga; pagalba avarijos atveju; mobiliosios paslaugos; šalinimas ir perdirbimas; dirbtuvių ir automobilių pardavėjų įranga; tepalai; pramonės institucijos ir specializuoti leidėjai; kėbulo remontas, dažymas ir apsauga nuo korozijos.
 • Elektronika ir sistemos:variklio elektronika; transporto priemonės apšvietimas; įmontuota maitinimo sistema; išmaniosios eismo sistemos (ITS) / transporto priemonių sauga; komforto elektronika; pramonės institucijos ir specializuoti leidėjai.
 • Valdymas ir skaitmeniniai sprendimai:dirbtuvės / automobilių pardavėjai / degalinių projektavimas ir statyba; pardavėjų valdymo sistemos; dirbtuvių valdymas; profesinis mokymas ir aukštesnio lygio mokymai; interneto paslaugų teikėjai; transporto priemonių prekyvietės; prekybos ir pramonės skatinimas; mobilumo koncepcijos; pramonės institucijos ir specializuoti leidėjai; finansavimas, franšizės koncepcijos, žalų valdymas ir kontrolė.
 • Priedai ir pritaikymas:priedai motorinėms transporto priemonėms; techninis pritaikymas; vizualinis pritaikymas; specialios transporto priemonės; įranga ir modifikacijos; ratlankiai; ratai; padangos; padangų slėgio valdymo sistemos; automobilių ir nedidelių komercinių automobilių priekabos; priekabų atsarginės dalys ir priedai; pramonės institucijos ir specializuoti leidėjai.
 • Automobilių plovimas, priežiūra ir remontas

 

Stambulo parodos AUTOMECHANIKA 2023 faktai ir skaičiai:

 • 1437 parodos dalyviai iš 41 šalies
 • 58 024 lankytojai

 

Daugiau apie parodą skaitykite: https://automechanika-istanbul.tr.messefrankfurt.com/istanbul/en.html

Pasiūlymai

AUTOMECHANIKA ISTANBUL 2025

Kelionė:

 • Vilnius-Stambulas-Vilnius, 3 n. viešbutyje, parodos bilietas.2023-06-08 - 2023-06-11
 • Didelis rankinis bagažas plius asmeninis daiktas bendras svoris 8 kg

  Įskaičiuota:

 • 599
 • Parodos lankymo bilietas
Užsakyti

Susisiekite

Gintarė Zlatkienė

Gintarė Zlatkienė

Projektų vadovė

Telefonas
+37067936330
El. paštas
gintare@autare.lt