2021-12-02 ‒ 2021-12-05

Automechanika Shanghai 2021

National Exhibition and Convention Center

No. 168, Yinggang East Road, Shanghai, China

UAB „Autarė” kviečia apsilankyti tarptautinėje automobilių dalių ir įrangos parodoje Automechanika Shanghai 2021 Šanchajuje (Kinijoje).
(Plačiau apie šią parodą rasite čia: https://automechanikashanghai.hk.messefrankfurt.com/shanghai/en/visitors/welcome.html)

Automechanika Shanghai 2021 – tai tarptautinė automobilių dalių ir įrangos mugėje Šanchajuje, vykstanti kas metus nuo 2004 metų. Preliminariais organizatorių duomenimis praeitais metais mugę aplankė daugiau nei 120 671 lankytojų iš įvairių pasaulio šalių. Lankytojai buvo iš transporto priemonių gamybos, atsarginių detalių ir priemonių, garažo įrangos ir kitų sričių. Mugė užėmė 147 254 m2 plotą. Mugėje dalyvavo net 5 747 dalyviai, kurie pristatė savo kompanijas ir paslaugas. Aplankydami mugę sužinosite apie automobilių ir jų įrangos naujoves ir tendencijas.

Pagrindiniai parodos sektoriai: Pavaros; Važiuoklės; Dalys; Įkrovimo priedai; Atnaujintos dalys lengviems automobiliams ir komerciniams; Elektronika ir sistemos; Aksesuarai; Tiuningas; Dizaino tobulinimas; Remontas ir priežiūra; Draudimas; Finansai; Lizingas.

Kelionė organizuojama lėktuvu. Dėl pasiūlymo kriepkites el.p.

 

Lankymo sąlygos

nuo 899 €

Kelionės kaina asmeniui, gyvenant dviviečiame kambaryje su pusryčiais.

Viešbutis miesto centre https://www.hotelston.com/hotels/description.jsf?hotel=50927306    

Į kelionės kainą įskaičiuota: lėktuvo bilietas, registruotas bei rankinis bagažai, 3 n. pasirinktame viešbutyje, pusryčiai, Kinijos viza ( turistinė- vienkartinė, atliekama per 7 d.d.), sveikatos draudimas, kelionės atmintinė ( kaip judėti oro uostas-viešbutis-paroda), įėjimo į parodą leidimas ( tik su išankstine registracija).

Pervežimas oro uostas- viešbutis- oro uostas  mokama papildomai ( apie 50 eur / asm į abi puses)

Kelionės kaina keičiasi ir tvirtinama užsakymo metu.

Susisiekite

Gintarė Zlatkienė

Gintarė Zlatkienė

Projektų vadovė