2024-07-03 - 2024-07-05

Baby & Kids Expo Tokyo 2024

parodų centras Tokyo Big Sight

Tokyo Big Sight Conference Tower, 3-11-1 Ariake, Koto, Tokyo, Japan Tokijas, Japonija

Baby & Kids Expo Tokyo 2024

UAB “AUTARĖ” kviečia apsilankyti tarptautinėje kūdikių ir vaikų aksesuarų prekybos parodoje Baby & Kids Expo 2024 Tokijuje(Japonijoje)

(Plačiau apie šią parodą rasite čia: https://www.lifestyle-expo.jp/en-gb/about/bk.html )

Baby & Kids Expo 2024 – tai tarptautinė, kiekvienais metais vykstanti kūdikių ir vaikų aksesuarų prekybos paroda, rengiama kartu su GIFTEX World paroda. Baby & Kids Expo pirmą kartą surengta dar 2009 metais. Turėdama didelį pasisekimą ji sėkmingai rengiama iki šių dienų. 2017 metų surengtoje parodoje savo paslaugas ir produktus 55,624 žmonių auditorijai, pristatė apie 1477 parodos dalyvis. Tai unikali ir originali Japonijoje vykstanti prekybos mugė, kuri teikia plačias prekybos galimybes vaikams ir jų tėvams. Paroda yra dinamiška, kuri atsižvelgia į nuolat augančią vaikų reikmenų ir produktų paklausą. Vaikų rinka yra viena sparčiausiai augančių rinkų visame pasaulyje, todėl ši paroda suteikia išskirtines galimybes iš arčiau pažvelgti į šį potencialiai augantį ir pelningą sektorių.

Pagrindiniai parodos sektoriai: Kūdikių ir vaikų reikmenys (kūdikių vežimėliai, automobilinės kėdutės, čiulptukai, kūdikių buteliai, barškučiai, patalynė/baldai, pietų dėžės, stalo reikmenys, kuprinės, vonios žaislai, kūdikių muilas ir šampūnai, įvairios kūdikiams skirtos prekės ir aksesuarai, saugos priemonės); Kūdikių ir vaikų mados (kūdikių drabužiai, vaikų drabužiai, apatinis trikotažas, seilinukai, suknelės, avalynė, kojinės, pėdkelnės, kepurės, pižamos); Žaislai (minkšti žaislai, statybiniai blokeliai); Įvairūs aksesuarai ir daiktai (nuotraukos, knygos, spalvinimo knygelės, dėlionės, žaidimai, lėlių namai, instrumentai, švietimo ir ugdymo žaislai, rankdarbių medžiagos); Prekės motinoms ir nėščiosioms (vystyklų krepšiai, diržai, drabužiai nėščiosioms, masažo kremai, sveikatos ir grožio prekės)

Susisiekite

Gintarė Zlatkienė

Gintarė Zlatkienė

Projektų vadovė

Telefonas
+37067936330
El. paštas
gintare@autare.lt