2021-10-20 ‒ 2020-10-22

BAKUBUILD 2021

Baku Expo Center

Baku Expo Center, Baku, Azerbaidžanas

BAKUBUILD 2019 – tai jau 25 – oji  tarptautinė Kaspijos regiono statybų pramonės paroda. Tai itin svarbus statybos, architektūros, projektavimo renginys, kuriame pristatomos aktualios Azerbaidžano statybų verslo naujienos. Paroda BakuBuild – tai puiki galimybė susirasti naujų klientų, partnerių, atrasti naujas produktų rinkas.

2018 metų parodoje dalyvavo 219 įmonių iš 23 pasaulio šalių. Parodoje apsilankė beveik 9000 profesionalų iš 36 pasaulio šalių. Parodinis plotas užėmė daugiau nei 6 000 kv. m.

 

Parodos sektoriai:
Statyba – statybinės medžiagos ir įranga; statybinių medžiagų gamybos įranga; stogdengystė; techninė įranga ir įrankiai; kraštovaizdis ir architektūra ir kt.
Interjeras – apdailos medžiagos; langai; tekstilė; lakai ir dažai; sienų dangos; grindys; lubos; apšvietimas ir elektra; durys ir pertvaros; spynos; apsauga nuo saulės; laiptai ir arkos; interjeras ir dizainas; baldai.
Fenestracija – langai ir profiliai; fasadų sistemos; architektūrinis stiklas; vartai ir automatika; durys ir kt.
Keramika ir akmuo – keramika; keramikos pramonės įranga ir technologijos; akmuo ir akmentašystė.
Landšafto dizainas – kraštovaizdžio architektūra ir dizainas; kraštovaizdžio sodininkystė; augalinės medžiagos; žiemos sodai ir šiltnamiai.
Statybinės mašinos – buldozeriai, ekskavatoriai, žemkasės, didelio našumo savivarčiai, krautuvai; kranai, mobilūs kranai, kėlimo įranga, konvejeriai; statybinių medžiagų gamybos, laikymo ir transportavimo įranga bei mašinos; gelžbetonio apdorojimo mašinos; cemento, kalkių ir gipso konstrukcinių dalių gamybos įranga; griovimo įranga; pastatų ir konstrukcijų renovavimo ir valymo įrenginiai; atliekų perdirbimo įranga ir kt.
Sanitarinė įranga – sienų plytelės; santechnika ir vonios keramika; vonios kambario baldai ir kt.
Baldai – klasikiniai, šiuolaikiniai, minkšti baldai; stalai ir kėdės; miegamojo baldai; vaikų baldai; pinti baldai; virtuvės baldai ir aksesuarai; biuro baldai, pertvaros ir kt.
Medžio apdirbimas – perdirbimo įranga; apdailos įranga; stalių dirbiniai, statybinės jungtys, medinės konstrukcijos; medžio apdirbimo įrankiai ir aksesuarai.

219

Dalyvių

6000

Profesionalių lankytojų

Dalyvavimo sąlygos

850 €

Registracijos mokestis

Registracijos mokestį moka ir įmonė-eksponentė ir įmonė-sub. eksponentė. Į kainą įskaičiuota: parodos administravimas, parodos katalogas, įrašas į parodos katalogą ir internetinį puslapį.

310 €

1 kv.m. neįrengto parodinio ploto

Į kainą įskaičiuota: parodinio ploto nuoma, praėjimų tarp stendų valymas, bendra apsauga.

60 €

1 kv.m. standartinės įrangos

Į kainą įskaičiuota: kiliminė danga, užrašas ant stendo, 1 stalas, 2 kėdės, elektros rozetė (220V iki 3kW), 1 šviestuvas kas 4 kv.m., šiukšlių dėžė, praėjimų tarp stendų valymas, bendra apsauga.

Stendas (plotas) su dviejomis atviromis sienomis:  +10 %
Stendas (plotas) su trimis atviromis sienomis:         +15 %
Stendas (plotas) su keturiomis atviromis sienomis:+20 %

1 kv. m. lauko aikštelėje: EUR 

Kainos nurodytos be PVM.

Susisiekite

Nida Venslovė

Nida Venslovė

Projektų vadovė