2023-10-19 - 2023-10-21

BAKUBUILD 2023

Baku Expo Center

Baku Expo Center, Baku, Azerbaidžanas Baku, Azerbaidžanas

BAKUBUILD 2023

BakuBuild parodoje kasmet pristatomos naujausios statybų ir interjero tendencijos, medžiagos, technologijos, projektavimo sprendimai ir kt. Parodoje dalyvauja tiek vietiniai, tiek užsienio dalyviai, tokie kaip statybos įmonės, architektai, interjero dizaineriai, inžinieriai ir kiti specialistai. Parodos metu vyks konferencijos, seminarai ir mokymai, dalyviai ir lankytojai turės galimybę įgyti daugiau žinių apie pramonės naujoves ir geriausias praktikas. 2022 metais vykusioje parodoje dalyvavo 115 įmonių, kurios užėmė 2 785 kv.m. parodinio ploto. Parodą aplankė daugiau nei 5 600 lankytojų.

Kartu vyks šildymo, vėdinimo, oro kondicionavimo paroda "AQUA THERM BAKU 2023".

Parodos sektoriai:

Statyba - statybinės medžiagos ir įranga; statybinių medžiagų gamybos įranga; stogdengystė; techninė įranga ir įrankiai; kraštovaizdis ir architektūra ir kt.

Stogo danga ir izoliacija - stogas (metalinės čerpės, polimerinės-smėlio čerpės, keraminės, bituminės, polimerinės ir kt. čerpės, šiferis, gofruotas kartonas); hidroizoliacinės medžiagos; šilumos, garso nepraleidžiančios medžiagos; drenažas.

Interjeras. Dekoravimo medžiagos. Dizainas – tapetai; sienų plokštės; lubos ir lubų sistemos; grindys: parketas, lamintas, kamštis, medis, stiklas; kilimai ir kiliminė danga; durys ir spynos; laiptai; židiniai; natūralus ir dirbtinis akmuo; apšvietimas; užuolaidos, karnizai, žaliuzės; dekoratyvinė tekstilė; interjero elementai ir dekoras; interjero sprendimai; dizainas.

Dažai, lakai ir dangos - vidaus dažai; dekoratyvinės dangos; fasadiniai dažai; pramoniniai dažai ir technologijos; miltelinės dangos; lakai ir apsauginės dangos; gruntai ir glaistai; įranga dažymui.

Kotedžai – mediniai, rąstiniai, karkasiniai namai, pirtys, pavėsinės, pergolės.

Fasadai, langai, durys - langai, plastiko, PVC ir stiklo technologija; fasadų medžiagos ir technologijos; tvoros, vartai ir automatikos sistemos; durys.

Metalo gaminiai.

Apšvietimas ir elektra.

Kraštovaizdžio architektūra ir dizainas - mažosios architektūros formos; alpinariumai; gėlynai; tvenkiniai; laiptai; vaikų žaidimų aikštelės; sodo technika, įranga ir inventorius; įranga lauko apšvietimui.

Statybinė įranga ir technologijos - konstrukcijų inžinerija; metalo apdirbimo staklės; suvirinimo įranga; elektros įranga; mašinos ir speciali įranga; kompresoriai; įrankiai; tvirtinimo detalės; įranga statybinių medžiagų gamybai; gręžimo įranga; betono maišyklės; apdailos ir statybos darbų įranga.

Sanitarinė įranga – sienų plytelės; santechnika ir vonios keramika; vonios kambario baldai ir kt.

Ekologiška statyba - energiją taupančios technologijos; alternatyvus šilumos, vandens, elektros tiekimas.

Statybinė ir specialioji technika - buldozeriai, ekskavatoriai, krautuvai, kasimo ir lyginimo mašinos, asfalto klotuvai; šarnyriniai darbo įrenginiai; statyba ir specialus transportas; kėlimo technika, kranai, konvejeriai; mašinų ir mechanizmų atsarginės dalys ir komponentai; griovimo įranga ir sistemos; gelžbetonio apdirbimo technika; įranga polių klojimo darbams.

Baldai – klasikiniai, šiuolaikiniai, minkšti baldai; stalai ir kėdės; miegamojo baldai; vaikų baldai; pinti baldai; virtuvės baldai ir aksesuarai; biuro baldai, pertvaros ir kt.

Kodėl verta dalyvauti parodoje:

  • Pristatysite savo produkciją bei paslaugas daugeliui potencialių pirkėjų;
  • Klientų paieška bei sutarčių sudarymas parodos metu;
  • Padidinsite prekinio ženklo matomumą;
  • Susipažinsite su statybos pramonės tendencijomis bei naujovėmis ir kt.

Pasiūlymai

BAKUBUILD 2023

Dalyvavimo parodoje pasiūlymas
  • Nuo: 990
Užsakyti

Susisiekite

Justė Bliujūtė

Justė Bliujūtė

Projektų vadovė.

Telefonas
+37061144772
El. paštas
juste@autare.lt