2023-10-19 - 2023-10-21

BAKUBUILD 2023

Baku Expo Center

Baku Expo Center, Baku, Azerbaidžanas Baku, Azerbaidžanas

BAKUBUILD 2023

BAKUBUILD 2023 – tai jau 28 - oji  tarptautinė Kaspijos regiono statybų pramonės paroda. Tai itin svarbus statybos, architektūros, projektavimo renginys, kuriame pristatomos aktualios Azerbaidžano statybų verslo naujienos. Paroda BakuBuild – tai puiki galimybė susirasti naujų klientų, partnerių, atrasti naujas produktų rinkas.  
2021 metų parodoje dalyvavo 279 įmonės iš Azerbaidžano, Baltarusijos, Čekijos, Prancūzijos, Gruzijos, Vokietijos, Didžiosios Britanijos, Vengrijos, Irano, Izraelio, Italijos, Kazachstano, JAE, Rusijos, Turkijos, Uzbekistano ir Ukrainos. 

Parodoje apsilankė beveik 9000 profesionalų iš 36 pasaulio šalių. Parodinis plotas užėmė beveik 8000 kv. m.
Kartu vyks šildymo, vėdinimo, oro kondicionavimo paroda "AQUA THERM BAKU 2023".

 

Pasiūlymai

BAKUBUILD 2023

Dalyvavimo parodoje pasiūlymas
  • Nuo: 990
Užsakyti

Parodos sektoriai:

Statyba - statybinės medžiagos ir įranga; statybinių medžiagų gamybos įranga; stogdengystė; techninė įranga ir įrankiai; kraštovaizdis ir architektūra ir kt.
Stogo danga ir izoliacija - stogas (metalinės čerpės, polimerinės-smėlio čerpės, keraminės, bituminės, polimerinės ir kt. čerpės, šiferis, gofruotas kartonas); hidroizoliacinės medžiagos; šilumos, garso nepraleidžiančios medžiagos; drenažas.
Interjeras. Dekoravimo medžiagos. Dizainas – tapetai; sienų plokštės; lubos ir lubų sistemos; grindys: parketas, lamintas, kamštis, medis, stiklas; kilimai ir kilimė danga; durys ir spynos; laiptai; židiniai; natūralus ir dirbtinis akmuo; apšvietimas; užuolaidos, karnizai, žaliuzės; dekoratyvinė tekstilė; interjero elementai ir dekoras; interjero sprendimai; dizainas.
Dažai, lakai ir dangos - vidaus dažai; dekoratyvinės dangos; fasadiniai dažai; pramoniniai dažai ir technologijos; miltelinės dangos; lakai ir apsauginės dangos; gruntai ir glaistai; įranga dažymui.
Kotedžai – mediniai, rąstiniai, karkasiniai namai, pirtys, pavėsinės, pergolės.
Fasadai, langai, durys - langai, plastiko, PVC ir stiklo technologija; fasadų medžiagos ir technologijos; tvoros, vartai ir automatikos sistemos; durys.
Metalo gaminiai.
Apšvietimas ir elektra.
Kraštovaizdžio architektūra ir dizainas - mažosios architektūros formos; alpinariumai; gėlynai; tvenkiniai; laiptai; vaikų žaidimų aikštelės; sodo technika, įranga ir inventorius; įranga lauko apšvietimui.
Statybinė įranga ir technologijos - konstrukcijų inžinerija; metalo apdirbimo staklės; suvirinimo įranga; elektros įranga; mašinos ir speciali įranga; kompresoriai; įrankiai; tvirtinimo detalės; įranga statybinių medžiagų gamybai; gręžimo įranga; betono maišyklės; apdailos ir statybos darbų įranga.
Sanitarinė įranga – sienų plytelės; santechnika ir vonios keramika; vonios kambario baldai ir kt.
Ekologiška statyba - energiją taupančios technologijos; alternatyvus šilumos, vandens, elektros tiekimas.
Statybinė ir specialioji technika - buldozeriai, ekskavatoriai, krautuvai, kasimo ir lyginimo mašinos, asfalto klotuvai; šarnyriniai darbo įrenginiai; statyba ir specialus transportas; kėlimo technika, kranai, konvejeriai; mašinų ir mechanizmų atsarginės dalys ir komponentai; griovimo įranga ir sistemos; gelžbetonio apdirbimo technika; įranga polių klojimo darbams.
Baldai – klasikiniai, šiuolaikiniai, minkšti baldai; stalai ir kėdės; miegamojo baldai; vaikų baldai; pinti baldai; virtuvės baldai ir aksesuarai; biuro baldai, pertvaros ir kt.

279

Dalyviai

9000

Profesionalių lankytojų

Susisiekite

Nida Venslovė

Nida Venslovė

Projektų vadovė

Telefonas
+37067094462
El. paštas
nida@autare.lt