2022-10-14 ‒ 2022-10-16

BALTIC BEAUTY

Tarptautiniai parodų rūmai BT1

8 Ķīpsalas iela, Riga, Latvia

Šiais metais, kaip ir kasmet, parodos plotas bus suskirstytas į dvi zonas. Pirmoji salė bus skirta “Gražių plaukų pasauliui”, o antroji “Gražaus kūno bei veido pasauliui”.

Projektas “Baltic Beauty’22” apims parodą, forumą, konkursus, konferencijas, pasirodymus, seminarus ir demonstracijas. Tuo pačiu metu vyks Tarptautinis Kirpėjų Festivalis. Tarptautinis kirpėjų festivalis vyksta nuo 1994 metų – visoje Europoje žinomas kosmetikos terapijos ir šukuosenų modeliavimo renginys, surenkantis profesionalias komandas iš daugiau nei 25 pasaulio šalių. Ateinančiais metais parodos metu vyks apie 10 įvairių konkursų. 2019-ųjų metų grožio parodoje dalyvavo 360 įmonės iš 20 šalių- Latvijos, Lietuvos, Estijos, Baltarusijos, Danijos, Vokietijos, Didžiosios Britanijos, Graikijos, Italijos, Norvegijos, Pakistano, Lenkijos, Rusijos,USA.. Per tris parodos dienas joje apsilankė 32 973 lankytojų( iš jų- 16 886 grožio industrijos profesionalai) iš Latvijos, Lietuvos, Estijos, ir kitų šalių.

 

Parodoje “Baltic Beauty” bus demonstruojama:

 Profesionali gydomoji ir dekoratyvinė kosmetika, plataus vartojimo kosmetika, parfumerija, grožio salonų, SPA centrų ir kirpyklų įranga, profesionalūs manikiūro ir pedikiūro įrankiai, plaukų kosmetika, įdegio kosmetika ir įranga, kvapų terapija, speciali literatūra ir periodiniai leidiniai.

 

Dalyvavimo sąlygos

Registracijos mokestis:

110 EUR

Į kainą įskaičiuota: įrašas į parodos katalogą, dalyvio kortelės, kvietimai stendo lankytojams, 2 kvietimai į parodos vakarėlį, parodos katalogas.

 

1 kv.m. ploto su standartiniu stendu:

 

 

 

Stendas su viena atvira siena:

70

EUR 

1 kv.m.

Stendas su dviem atvirom sienom:

80      EUR 

1 kv.m.

Stendas su trimis atviromis sienomis:

90

EUR 

1 kv.m.

Stendas su keturiomis atviromis sienomis:  100 EUR (minimalus plotas 20 kv.m.)

 

Į kainą įskaičiuota: parodinio ploto nuoma, “Octanorm” konstrukcijų nuoma ir montažas, 1 šviestuvas “Spot” (kas 3 kv.m.), užrašas ant stendo (iki 16 ženklų) bendras apšvietimas, centrinis šildymas, praėjimų tarp stendų valymas, apsauga.

 

1 kv.m. neįrengto parodinio ploto:                įrengtas parodinis plotas minus 8 EUR

 

Kainos nurodytos be PVM

Susisiekite

Justė Bliujūtė

Justė Bliujūtė

Projektų vadovė.

Telefonas
+37061144772
El. paštas
juste@autare.lt