2023-02-03 ‒ 2023-02-05

BALTTOUR 2023

Rygos Tarptautiniai Parodų Rūmai „BT1"

Kipsala str. 8, Riga, Latvija

BALTTOUR – tai populiariausia turizmo paroda Baltijos regione, siūlanti išsamią informaciją apie naujausius sezono  pasiūlymus keliautojams, įvairias pramogas lankytojams bei ypatingą dėmesį profesionaliai auditorijai.

Tiksliniai regionai: Baltijos šalys.

Tikslinė auditorija: kiekvienas poilsiautojas, turistas ir turizmo pramonės profesionalai.

Profesionalai: turistiniai objektai ir įžymios vietos, turizmo agentūros ir operatoriai, viešojo maitinimo įstaigos, transporto, draudimo, finansavimo kompanijos, informaciniai centrai, laisvalaikio centrai, valstybinės įstaigos, masinės informacijos priemonės, profesionalios organizacijos ir mokymo įstaigos.

BALTTOUR parodą nuo pat pradžių rengia tarptautinių parodų  organizatorius – kompanija BT1. Organizatoriai kasmet stengiasi rasti inovatyviausius sprendimus, siekia, kad kiekviena paroda taptų ne tik startiniu naujo turistinio sezono signalu, bet ir pačiu prieinamiausiu, patraukliausiu renginiu turizmo industrijos gyvenime. Parodos  Balttour vienas iš pagrindinių sektorių yra „Atrask Pabaltijo regioną“, todėl paroda itin reikalinga Lietuvos įmonėms ir paslaugų teikėjoms.

BALTTOUR 2020 parodoje parodoje savo paslaugas 470-yje stendų pristatė 860 turizmo kompanijos iš 28 pasaulio šalių (Azerbaidžano, Čekijos, Vokietijos, Ispanijos, Graikijos, Rusijos, Baltarusijos, Ukrainos, Kroatijos, Tuniso, Turkijos, Italijos ir kt.). Parodoje apsilankė daugiau nei 28 000 lankytojų, iš jų daugiau kaip 5700 turizmo profesionalų.

 

860

Įmonių iš 28 pasaulio šalių

28 000

Lankytojų

5 700

Turizmo profesionalų

Dalyvavimo sąlygos

100 €

Registracijos mokestis

Registracijos mokestį moka ir įmonė – eksponentė ir įmonė sub. eksponentė Į kainą įskaičiuota: įrašas į parodos katalogą, dalyvio kortelės, kvietimai stendo lankytojams, parodos katalogas.

 

PAVADINIMAS KAINA
Bazinė kaina, kai plotas 6-12 kv.m. 58,00 Eur
Bazinė kaina, kai plotas nuo 13 kv.m. ir daugiau 56,00 Eur
Su dviem atviromis sienomis + 20%
Su trimis atviromis sienomis + 25%
Sala, 4 atviros sienos nuo 30 kv.m. + 25%
Plotas lauko aikštelėje, nuo 6 kv.m. 21,00 Eur

Į kainą įskaičiuota: parodinio ploto nuoma, praėjimų tarp stendų valymas, bendra apsauga.

1 kv. m.  ploto su standartine įranga kaina:  neįrengtas plotas + 20 EUR / kv.m.

Į kainą įskaičiuota: : parodinio ploto nuoma, “Octanorm” konstrukcijų nuoma ir montažas, šviestuvai (75 W 3 kv.m.), užrašas ant stendo,  praėjimų tarp stendų valymas, apsauga.

Kainos nurodytos be PVM.

 

Susisiekite

Justė Bliujūtė

Justė Bliujūtė

Projektų vadovė.

Telefonas
+37061144772
El. paštas
juste@autare.lt