2025-02-07 - 2025-02-09

BALTTOUR 2025

Rygos Tarptautiniai Parodų Rūmai „BT1"

Kipsala str. 8, Riga, Latvija Ryga, Latvija

BALTTOUR 2025

BALTTOUR – tai didžiausia ir populiariausia turizmo paroda Baltijos regione, siūlanti išsamią informaciją apie naujausius sezono pasiūlymus keliautojams, įvairias pramogas lankytojams bei ypatingą dėmesį profesionaliai auditorijai.

Tikslinė auditorija: kiekvienas poilsiautojas, turistas ir turizmo pramonės profesionalai.

Profesionalai: turistiniai objektai ir įžymios vietos, turizmo agentūros ir operatoriai, viešojo maitinimo įstaigos, transporto, draudimo, finansavimo kompanijos, informaciniai centrai, laisvalaikio centrai, valstybinės įstaigos, masinės informacijos priemonės, profesionalios organizacijos ir mokymo įstaigos.

BALTTOUR parodą nuo pat pradžių rengia tarptautinių parodų  organizatorius – kompanija BT1. Organizatoriai kasmet stengiasi rasti inovatyviausius sprendimus, siekia, kad kiekviena paroda taptų ne tik startiniu naujo turistinio sezono signalu, bet ir pačiu prieinamiausiu, patraukliausiu renginiu turizmo industrijos gyvenime. Parodos  Balttour vienas iš pagrindinių sektorių yra „Atrask Pabaltijo regioną“, todėl paroda itin reikalinga Lietuvos įmonėms ir paslaugų teikėjoms.

BALTTOUR 2024 parodoje savo paslaugas pristatė 293 turizmo kompanijos iš 33 pasaulio šalių (Latvijos Lietuvos, Estijos, Armėnijos, Belgijos, Čekijos, Vokietijos, Ispanijos, Graikijos, Ukrainos, Kroatijos, Tuniso, Turkijos, Italijos ir kt.). Parodoje apsilankė daugiau nei 22 800 lankytojų, iš jų daugiau kaip 4000 turizmo profesionalų.

Pasiūlymai

BALTTOUR 2025

Dalyvavimo parodoje pasiūlymas
  • Nuo: 120
Užsakyti

 

 

Susisiekite

Justė Bliujūtė

Justė Bliujūtė

Projektų vadovė.

Telefonas
+37061144772
El. paštas
juste@autare.lt