2022-10-03 ‒ 2022-10-06

BATIMAT 2022

Parc Des Expositions Paris Nord Villepinte parodų centre

Paris Nord Villepinte, Rue de la Belle Borne, Tremblay-en-France, France

UAB “AUTARĖ” kviečia apsilankyti tarptautinėje statybos parodoje BATIMAT 2022 Paryžiuje (Prancūzijoje).
(plačiau apie šias parodas rasite čia :  https://www.batimat.com/en/home/  arba http://www.batimat.com/site/GB.htm )

Statybos paroda BATIMAT 2022 – tai tarptautinė statybų paroda, viena didžiausių, vykstanti kas du metus nuo 1959 metų. Šios parodos metu tame pačiame parodų centre vyksta dar dvi parodos, kurios visos kartu lankytojams pristato platų spektrą statybos pramonės produktų, statybos technologijų, statybos mašinų ir kitų įrenginių, skirtų namų statybai, dekoravimui ir apdailai.

Paroda BATIMAT pirmaujanti statybos paroda.

Praeitoje parodoje savo produkciją bei paslaugas pristatė beveik 1900 dalyvių, lankytojų skaičius siekė 180505, parodos plotas siekė 87719 m2 plotą.
Parodą kasmet aplanko daugybė statybininkų profesionalų, medžiagų gamintojų, platintojų, bei pirkėjų, ieškančių prekių už prieinamesnę kainą.

Pagrindiniai parodų sektoriai: Statybos technologijos; Statybos įranga; Langai; Durys; Medienos apdirbimas; Statybinės medžiagos; Statybinės mašinos; Instaliacinės medžiagos; Informacinės technologijos; Interjero ir eksterjero detalės; Vidinė ir išorinė namų apdaila.

Lankymo sąlygos

nuo 315 €

Kelionės kaina asmeniui, gyvenant dviviečiame kambaryje su pusryčiais

Viešbutis Victoria 2*
Aprašymas https://www.hotelston.com/hotels/description.jsf?hotel=50188531

Į kelionės kainą įskaičiuota: lėktuvo bilietas, rankinis bagažas, 3 n. viešbutyje su pusryčiais, kelionės atmintinė kaip nuvykti oro uostas-viešbutis-paroda.

Galimas užsakyti pervežimas oro uostas-viešbutis oro uostas su lietuviškai kalbančiu gidu. Kaina asmeniui nuo 50 eur, kai keliauja ne mažiau 4 asm.
Maloniai lauksiu Jūsų paklausimų ar užsakymų.

Susisiekite

Gintarė Zlatkienė

Gintarė Zlatkienė

Projektų vadovė