2024-09-30 - 2024-10-03

BATIMAT 2024

Parodų ir konferencijų centras "Paris EXPO Porte De Versailles"

1 Pl. de la Porte de Versailles, 75015 Paris, Prancūzija Paryžius, Prancūzija

BATIMAT 2024

BATIMAT – Tarptautinė daugialypė statybų pramonės paroda. Ši paroda yra puikus sprendimas statybų pramonės rangovams ir profesionalams, norintiems atrasti inovatyvius pastatų statybos sprendimus. BATIMAT yra pasaulyje pirmaujanti statybų paroda, ji vienija platų produktų, įrangos ir paslaugų asortimentą pasaulyje bei didžiausią Prancūzijos ir tarptautinių profesionalų (gamintojų, rangovų bei prekybinikų) skaičių. Paroda skirta tiems, kurie ieško naujausių idėjų, lemiančių statybos ateitį; tai vieta, kur susitikus profesionalams gimsta techniniai sprendimai, kurie taps ateities statybų ir darnios plėtros projektų dalimi. BATIMAT paroda itin orientuota į naujoves, o pagrindinės parodos temos sukasi apie tokias aktualias temas kaip: inovatyvus būstas, atsinaujinantys sprendimai bei skaitmeninimas statybose. Kas dvejus metus BATIMAT suburia daugybę dalyvių, kurie pristato platų spektrą naujausių vidaus ir lauko įrengimų, statybų technologijas, darbo aikštelių įrangą ir dizaino sprendimus.

2022 - taisiais metais vykusioje parodoje dalyvavo 1 300 įmonių, lankėsi daugiau nei 245 000 lankytojų, parodinis plotas sudarė apie 30 000 kv.m. Renginys lankytojams ir parodos dalyviams suteikė galimybę įgyti ir keistis verslo kontaktais iš viso pasaulio, didinti įmonės organizacinį potencialą ir didinti prekės ženklo pripažinimą rinkoje.

Papildomas privalumas yra tai, kad tuo pačiu metu taip pat vyks parodos:

INTERCLIMA - inovacijų paroda, pristatanti novatoriškus techninius sprendimus. Parodoje bus demonstruojami atsinaujinantys energijos šaltiniai, patalpų oro kokybės ir vėdinimo, šildymo, vėsinimo ir buitinio karšto vandens technologijos ir įranga. Tikslinės konferencijų programos įvairių profesijų atstovams: socialinis būstas, nekilnojamojo turto plėtra, namų statyba ir kt., pritaikytos ekspozicijos ir daug kitų veiklų!

IDEOBAIN - pagrindinė prancūzų profesionali vonios ir interjero dizaino paroda, suteikianti montuotojams ir konsultantams galimybę rasti gaminių, atitinkančių klientų poreikius ir laimėti vonios kambario dizaino projektus. Puiki vieta naujausių tendencijų atradimams!

Parodos BATIMAT sektoriai:

 

 • Statyba
 • Įranga įrankiai
 • Tarptautiniai paviljonai
 • Interjeras ir sodas (paviljonas)
 • Statybos technika (paviljonas)

Kiekvienas žmogus pramonėje susiduria su iššūkiais. Jie turi nuolat dirbti, kad apsaugotų savo interesus, diegti naujoves, kad išgyventų ir prisitaikytų prie reguliavimo reikalavimų. Statybų sektoriuje dirbantys asmenys taip pat turi susidoroti su industrializacija ir valdyti skaitmeninį perėjimą. Galiausiai, jie turi dalyvauti mokymuose ir profesiniame tobulėjime bei užmegzti ryšius su vis besiplečiančiomis bendruomenėmis. Siekdama padėti parodos dalyviams susidoroti su šiais iššūkiais, BATIMAT parodoje bus aptariami pagrindiniai sektoriaus rūpesčiai ir problemos.

Pagrindinės keliamos temos ir jų klausimai parodoje:

 • Aplinka (perdirbimo, medienos sektoriai)
 1. Kaip galime geriau valdyti išteklius?
 2. Kokias medžiagas turėtume rinktis ateityje?
 3. Kodėl nepanaudojus atliekų mūsų naudai?
 • Produktyvumas (šiuolaikiniai statybos metodai (MMC), automatika)
 1. Kaip greičiau pastatyti ir renovuoti?
 2. Kaip statyti tvariau?
 • Klimatas (pasyvios durys ir langai, šilumos izoliacija, autonominė / išmani klimato kontrolė )
 1. Ką galime padaryti, kad miestai būtų atsparesni taršai ir geresnės oro kokybės?
 2. Kaip sukurti gyvenamąją erdvę, kuri gamina daugiau energijos nei suvartoja?
 • Vartotojai ir gyventojai (apšvietimas, akustinė ir šilumos izoliacija, apsauga - apsauginiai stiklai, durys, patalpų oro kokybė, prieinamumas)
 1. Kokie bus jų lūkesčiai?
 2. Kalbant apie mobilumą, komfortą ir sveikatą, kokie bus jų reikalavimai?
 • Karjera (įgūdžių kėlimas ir darbo sąlygų gerinimas. Šis sektorius moko ir įdarbina. Saugumas tebėra pagrindinis statybos pramonės rūpestis)
 1. Kaip galime pagerinti darbuotojų kompetenciją?
 2. Kaip galime garantuoti geresnes darbo sąlygas?

 Susisiekite

Justė Bliujūtė

Justė Bliujūtė

Projektų vadovė.

Telefonas
+37061144772
El. paštas
juste@autare.lt