2024-05-16 - 2024-05-18

Battery China 2024 (data bus tikslinama)

Shenzhen Convention & Exhibition Center

Fuhua 3rd Rd, Fu Tian C B D, Futian District, Shenzhen, Guangdong Province, China Šendženas, Kinija

Battery China 2024 (data bus tikslinama)

UAB „Autarė” kviečia Jus apsilankyti 15 - oje tarptautinėje žaliavų, baterijų, gamybos įrangos ir dalių parodoje Šendžene (Kinijoje)

(Plačiau apie šią parodą rasite čia: http://en.cibf.org.cn/)

Battery China (China International Battery, Raw Material, Producing Equipment and Battery Parts Fair) 2023 – tai tarptautinė žaliavų, gamybos įrangos ir dalių paroda Šendžene, vykstanti kas dvejus metus nuo 1997 metų. Preliminariais organizatorių duomenimis paskutinę vykusią parodą aplankė daugiau nei 240 000 lankytojų iš įvairių sričių. Parodoje dalyvavo daugiau nei 1500 kompanijų iš 16 šalių. Parodos plotas užėmė net 35,000 m2. Dalyvavimas parodoje – ne tik puiki galimybė pristatyti savo gaminius bei produkciją lankytojams, bet ir puiki proga užmegzti naudingus verslo kontaktus su įvairių sričių atstovais. Aplankydami parodą sužinosite apie naujausias tendencijas ir naujoves.

Pagrindiniai parodos sektoriai: Baterijos; Saulės baterijos, sistemos ir taikomieji produktai; Baterijų dalys, ir žaliavos; Gamybos įranga, baterijos testavimo įranga; Išmanieji įkrovikliai, naudojami antrinėse baterijose, EV įkrovimo stotys ir su jomis susijusi įranga; Atliekos; Baterijų perdirbimo technologija ir įranga; Elektrinės transporto priemonės, elektriniai dviračiai ir kiti elektros transporto priemonės.

Susisiekite

Gintarė Zlatkienė

Gintarė Zlatkienė

Projektų vadovė

Telefonas
+37067936330
El. paštas
gintare@autare.lt