2025-02-17 - 2025-02-19

BEAUTY ASIA 2025

Marina Bay Sands

Sands Expo & Convention Centre Level 1 Hall A and B Singapūras, Singapūras

BEAUTY ASIA  2025

Verslo kelionių organizatorė “Autarė” kviečia apsilanktyti tarptautinėje grožio ir sveikatingumo parodoje Singapūre (Singapūras)

BEAUTY ASIA SINGAPORE 2025

Daugiau apie parodą: BeautyAsia – Asia’s Most Comprehensive Trade Exhibition of Bold Innovations in Beauty, Spa, Health and Natural Wellness by Lines Exhibition, in affiliation to Lines Exposition.

BEAUTY ASIA 2025 tai paroda skirta grožio srities specialistams bei sveiko gyvenimo būdo entuziastams, vyksianti jau 26-tą kartą. Parodos metu bus galima susipažinti su naujausiomis grožio bei sveikatingumo pasaulio tendencijomis. Savo produktus ir paslaugas pristatys dalyviai iš Australijos, Kinijos, Indijos, Italijos, Singapūro, Turkijos ir kitų šalių. Nuo 1998 metų organizuomaja paroda praeitais metais pritraukė 103 dalyvius iš įvairių pasaulio šalių ir yra laikoma viena pirmaujančių parodų grožio ir sveikatingumo sektoriuje.

Parodos sektoriai: grožio paslaugos, SPA, sveikatos priežiūra, sveikatingumas.

Parodoje bus eksponuojama: grožio priežiūros priemonės, grožio salonų įranga, kosmetika ir aksesuarai, kosmetikos gamyba ir gamybos įranga, plaukų priežiūros priemonės ir aksesuarai, sporto ir sveikatingumo įranga, manikiūrui ir pedikiūrui skirta įranga ir baldai, parfumerija, sveikatinimo produktai, gamybos žaliavos, saunos, odos priežiūros įranga, gydomosios procedūros, edukacija ir mokymai, įranga skirta SPA salonams, sveikatingumo programos, alternatyvi medicina, homeopatija, tradicinė medicina, masažo ir aromaterapijos produkcija bei paslaugos, maisto produktai, gėrimai ir papildai, gurmaniški maisto produktai.

Susisiekite

Gintarė Zlatkienė

Gintarė Zlatkienė

Projektų vadovė

Telefonas
+37067936330
El. paštas
gintare@autare.lt