2021-10-05 ‒ 2021-10-07

BEAUTY WORLD MIDDLE EAST 2021

Dubai World Trade Centre

World Trade Centre - Trade Centre - Dubai - United Arab Emirates

Verslo kelionių organizatorius UAB ” Autarė” kviečia Jus apsilankyti kosmetikos bei parfumerijos, grožio ir estetikos parodoje Dubajuje Beautyworld Middle East 2021.

Paroda Beautyworld Middle East 2021 – tai tarptautinė grožio ir sveikatos paroda, pirmą kartą pasirodžiusi 1996 metais ir vykstanti kartą per metus. Tai viena didžiausia tarptautinė prekybos mugė grožio produktais Artimuosiuose Rytuose. Čia Jūsų laukia garsių prekinių ženklų atstovai bei profesionalai iš įvairių šalių.
2019 metais parodoje dalyvavo 1800 dalyviai iš 68 pasaulio šalių, kurie užėmė 33264 m2. plotą. Galimybe parodą „Beutyworld Middle Eastaplankė apie 44250 lankytojai iš 138  valstybių .

Daugiau apie parodą BeautyWorld Middle East rasite http://www.beautyworldme.com/frankfurt/51/for-exhibitors/welcome.aspx

parodos Beautyworld Middle East pagrindiniai sektoriai: Odos priežiūra, kosmetika, grožio ir higienos produktai, plaukų priežiūros produktai, savaiminio įdegio ir saulės priežiūros produktai, dantų priežiūros produktai, profesionalūs grožio priežiūros produktai ir kirpyklos, manikiūras/pedikiūras, aromatai, vaistiniai produktai, grožio salonų įranga, pakavimas ir žaliavos, SPA procedūros ir gydymas, sveikata ir terapija, grožio industrijos įranga ir baldai.

 

 

 

Lankymo sąlygos

nuo 599 €

Kelionės kaina asmeniui, gyvenant dviviečiame kambaryje su pusryčiais

Viešbutis vos 1 km. Iki parodos https://www.hotelston.com/hotels/description.jsf?hotel=52395652

 

 

 

Į kelionės kainą įskaičiuota: lėktuvo bilietas, rankinis ir registruotas bagažai, 3n. su pusryčiais 5* viešbutyje, pervežimas oro uostas- viešbutis- oro uostas, įėjimas į parodą.

Galima ir ilgesnė kelionės trukmė. Taip pat galima kelionė su jungtiniu poilsiu Dubai Marina zonoje ant jūros kranto arba Palmės saloje. Ekskursijos neįskaičiuotos į kainą ( Abu Dhabi mečetė apie 75 eur, safaris apie 80 eur, Burj Khalifa nuo 45 eur ir pan.).

Maloniai lauksiu Jūsų paklausimų ar užsakymų, kreipkitės.

 

 

Susisiekite

Gintarė Zlatkienė

Gintarė Zlatkienė

Projektų vadovė