2021-04-07 - 2021-04-09

BELKOMUNTECH 2021

Čyžoŭka-Arena

Čyžoŭka-Arena, Ulitsa Tashkentskaya, Minsk, Belarus Minskas, Baltarusija

BELKOMUNTECH 2021

„Belkomuntech“ – tai „Statybų savaitės“ metu vykstanti būsto, komunalinių paslaugų ir kelių statybos paroda  Baltarusijoje. Parodoje pristatomos naujausios būsto, gyvenamųjų namų ir kelių bei miesto gatvių eksploatavimo technologijos, medžiagos bei įranga. 2018 metų „Statybų savaitės“ parodoje dalyvavo 97 įmonės iš Baltarusijos, Rusijos ir Lenkijos.

 

Pasiūlymai

BELKOMUNTECH 2021

Dalyvavimo parodoje pasiūlymas
  • Nuo: 250
Užsakyti

Belkomuntech parodos tematikos:
Šilumos tiekimas. Dujų tiekimas: šildymo ir karšto vandens sistemos, vandens šildytuvai, katilai, katilinių įranga, plieniniai, ketaus katilai, siurbimo įranga, vamzdžiai, vamzdynų detalės, šildymo tinklų ir dujų tinklų užrakinimo bei reguliavimo įrenginiai, medžiagos ir įranga remontui, elektros šildymo įrenginiai, šilumokaičiai, radiatoriai.
Energijos ir išteklių taupymas: energijos taupymas šilumos tinkluose, energijos taupymo įranga ir energiją tausojančios technologijos, aplinkos apsaugos įranga, šilumos, vandens, dujų matavimo  bei valdymo įranga.
Vandens tiekimas ir šalinimas: technologijos ir įranga vandens valymui, vandens tiekimui, vandens šalinimui ir nuotekoms, siurbliai, vamzdžiai, santechnikos įranga, nuotekų valymo įrenginiai, geriamas vanduo.
Vėdinimo sistemos ir oro kondicionavimas: oro kondicionieriai (automobilių ir buitiniai oro kondicionieriai), vėdinimas ir ventiliatoriai (buitiniai ventiliatoriai, vėdinimo įrenginiai, ortakiai), šildytuvai, drėkinimas.
Elektros energijos tiekimas. Apšvietimas: elektros tinklai ir elektros tinklų įrenginiai, elektrinės, energijos tiekimo technologijos ir įranga, elektros instaliacijos įrenginiai ir elektros gaminiai, kabeliai, laidai, apšvietimo įranga, gatvių apšvietimas, šviesoforai.
Būsto priežiūra ir eksploatavimas. Santechnika. Remontas: statybinės medžiagos, konstrukcijos, hidroelektrinės, elektros ir šilumos izoliacijos, triukšmą sugeriančios medžiagos, stogo dangos, apdailos medžiagos, dažai, hermetikai, pastoliai, klojiniai, įrankiai, liftai, patalpų valymas.
Komunalinė ir kelių remonto technika. Būsto ir komunalinių paslaugų kontrolės ir matavimo įranga. Kelių statyba ir priežiūra. Kraštovaizdžio darbų mašinos ir įrenginiai bei miesto zonų priežiūra. Miesto transportas.

 

Susisiekite

Justė Bliujūtė

Justė Bliujūtė

Projektų vadovė.

Telefonas
+37061144772
El. paštas
juste@autare.lt