2021-04-07 ‒ 2021-04-09

BELKOMUNTECH 2021

Čyžoŭka-Arena

Čyžoŭka-Arena, Ulitsa Tashkentskaya, Minsk, Belarus

„Belkomuntech“ – tai „Statybų savaitės“ metu vykstanti būsto, komunalinių paslaugų ir kelių statybos paroda  Baltarusijoje. Parodoje pristatomos naujausios būsto, gyvenamųjų namų ir kelių bei miesto gatvių eksploatavimo technologijos, medžiagos bei įranga. 2018 metų „Statybų savaitės“ parodoje dalyvavo 97 įmonės iš Baltarusijos, Rusijos ir Lenkijos.

 

Belkomuntech parodos tematikos:
Šilumos tiekimas. Dujų tiekimas: šildymo ir karšto vandens sistemos, vandens šildytuvai, katilai, katilinių įranga, plieniniai, ketaus katilai, siurbimo įranga, vamzdžiai, vamzdynų detalės, šildymo tinklų ir dujų tinklų užrakinimo bei reguliavimo įrenginiai, medžiagos ir įranga remontui, elektros šildymo įrenginiai, šilumokaičiai, radiatoriai.
Energijos ir išteklių taupymas: energijos taupymas šilumos tinkluose, energijos taupymo įranga ir energiją tausojančios technologijos, aplinkos apsaugos įranga, šilumos, vandens, dujų matavimo  bei valdymo įranga.
Vandens tiekimas ir šalinimas: technologijos ir įranga vandens valymui, vandens tiekimui, vandens šalinimui ir nuotekoms, siurbliai, vamzdžiai, santechnikos įranga, nuotekų valymo įrenginiai, geriamas vanduo.
Vėdinimo sistemos ir oro kondicionavimas: oro kondicionieriai (automobilių ir buitiniai oro kondicionieriai), vėdinimas ir ventiliatoriai (buitiniai ventiliatoriai, vėdinimo įrenginiai, ortakiai), šildytuvai, drėkinimas.
Elektros energijos tiekimas. Apšvietimas: elektros tinklai ir elektros tinklų įrenginiai, elektrinės, energijos tiekimo technologijos ir įranga, elektros instaliacijos įrenginiai ir elektros gaminiai, kabeliai, laidai, apšvietimo įranga, gatvių apšvietimas, šviesoforai.
Būsto priežiūra ir eksploatavimas. Santechnika. Remontas: statybinės medžiagos, konstrukcijos, hidroelektrinės, elektros ir šilumos izoliacijos, triukšmą sugeriančios medžiagos, stogo dangos, apdailos medžiagos, dažai, hermetikai, pastoliai, klojiniai, įrankiai, liftai, patalpų valymas.
Komunalinė ir kelių remonto technika. Būsto ir komunalinių paslaugų kontrolės ir matavimo įranga. Kelių statyba ir priežiūra. Kraštovaizdžio darbų mašinos ir įrenginiai bei miesto zonų priežiūra. Miesto transportas.

 

Dalyvavimo sąlygos

250 €

Registracijos mokestis

Registracijos mokestį moka įmonė-eksponentė ir įmonė-sub. eksponentė.
Į kainą įskaičiuota: parodos katalogas, informacinė medžiaga, dalyvio kortelės, 2 kvietimai į biznio kokteilį, bendra parodos reklama

165 €

1 kv. m. ploto su standartiniu stendu

Į kainą įskaičiuota: parodinio ploto nuoma, konstrukcijų nuoma ir montažas, kiliminė danga (pasirinktiniai: mėlyna, žalia, raudona, juoda, pilka), elektros rozetė (220 V, 2,5 kW), 1 šviestuvas (kas 3 kv. m.), 1 stalas, 4 kėdės (2 kėdės – 9 kv. m., 4 kėdės – virš 9 kv. m.), užrašas ant stendo (iki 18 ženklų), kabykla rūbams, šiukšlių dėžė, praėjimų tarp stendų valymas.

160 €

Privalomas įrašas į parodos katalogą + CD

*1 kv. m. neįrengto parodinio ploto:  81 EUR (jei stendą įsirenginėja pati įmonė arba trečiasis asmuo, taikomas 40 % antkainis)
*Rezervuojant neįrengtą plotą, užsakovui pageidaujant, įrengiame nestandartinį (individualų) stendą
Į kainą įskaičiuota: parodinio ploto nuoma.

Stendas su dviejomis atviromis sienomis:    + 15 %
Stendas su trimis atviromis sienomis:          + 20 %
Stendas su keturiomis atviromis sienomis:  + 25 %
Stendas centrinėje linijoje:                            + 15 %

Minimalus stendo dydis  9 kv. m, centrinėje linijoje – 12 kv.m.

1 kv. m. lauko aikštelėje:                                              30 EUR

Kainos nurodytos be PVM.                                           

Susisiekite

Nida Venslovė

Nida Venslovė

Projektų vadovė

Telefonas
+37067094462
El. paštas
nida@autare.lt