2025-11-12 - 2025-11-15

BETON 2025

Stambulo parodų centras „Yeşilköy“

Yeşilköy Istanbul, Fuar Merkezi, 34149 Bakırköy/İstanbul, Türkiye Stambulas, Turkija

BETON 2025

 

UAB „Autarė“ kviečia Jus apsilankyti tarptautinėje specializuotoje betono ir cemento pramonės parodoje BETON 2025

Paroda vyks lapkričio 12 - 15 dienomis, parodų ir konferencijų centre „Yeşilköy“, Stambule (Turkijoje).

BETON 2025 Ready Mixed Concrete Fair and Congress - organizuojamas kartu su „Turkish Ready Mixed Concrete Association“ ir „TG Expo“, kasmet suburiantis  paruošto betono, užpildų, cemento, technologijų ir kitus statybos sektorius. Kiekvienais metais parodoje dalyvauja daugiau nei 100 dalyvių, apsilanko daugiau nei 10 000 lankytojų. Betono gamyba turi didelę reikšmę Turkijos ekonomikai ir statybų sektoriui. Remiantis 2021 metų oficialiais duomenimis, betono gamybos apyvarta Turkijoje viršijo 4 milijardus dolerių, darbuotojų skaičius viršijo 35 tūkstančius, o metinė jo gamyba siekė 105 milijonus kubinių metrų. Tuo pačiu metu vyks: "Circular Economy and Sustainability in Concrete",  "Industry 4.0 and Digitalization in the Ready Mixed Concrete Industry", "Concrete Properties, Components, Design and Tests" ir kitos parodos.  

BETON 2025 kongreso metu bus skaitomi pranešimai apie žiedinę ekonomiką ir tvarumą, skaitmenizaciją betono sektoriuje; betono savybes ir sudedamąsias dalis, projektavimą ir bandymus, specialųjį betoną ir jo panaudojimą, betono dangas, novatoriškus metodus ir produktus, betono kokybės kontrolę, betono ilgaamžiškumą ir vidines struktūros savybes.

Parodos metu bus eksponuojama: naujausi technologiniai gaminiai; transporto priemonės; technika ir įranga; paslaugos; betonas ir jo komponentai.

Daugiau informacijos apie parodą: https://betonfuarivekongresi.com/en/home/

 

Susisiekite

Gintarė Zlatkienė

Gintarė Zlatkienė

Projektų vadovė

Telefonas
+37067936330
El. paštas
gintare@autare.lt