2023-10-05 - 2023-10-07

BIO EXPO WARSAW 2023

Ptak Warsaw Expo

Aleja Katowicka 62 05-830 Nadarzyn, Gmina Nadarzyn, Poland Varšuva, Lenkija

BIO EXPO WARSAW 2023 BIO EXPO WARSAW 2023

BIOEXPO WARSAW - vienintelis renginys Lenkijoje ir Vidurio bei Rytų Europoje, skirtas tik ekologinei pramonei. Paroda yra puiki platforma dialogui tarp gamintojų ir pirkėjų, specializuotų parduotuvių savininkų, taip pat maisto ir kitų filialų didmenininkų. Renginio metu bus suteikiama galimybė plėtoti verslo kontaktus bei aptarti esamą pramonės būklę bei jos plėtros perspektyvas, parodoje bus pristatomos rinkos naujienos ir aptariamos naujausios pramonės tendencijos. Parodos dalyviai varžysis dėl BIOEXPO TOP apdovanojimo už geriausią parodos metu pristatytą produktą, lankytojai (pirkėjai, didmenininkai, parduotuvių savininkai) galės pasinaudoti išskirtiniais parodos dalyvių parengtais pasiūlymais, išplėsti savo pasiūlą naujais produktais.

Dalyvių profilis: organiško ir ekologiško maisto ir gėrimų gamintojai ir tiekėjai; BIO pusgaminių ir maisto ingredientų gamintojai; natūralios kosmetikos gamintojai; kulinarijos tinklaraštininkai ir influenceriai; elektroninės prekybos įmonės; institucijos ir paramos padaliniai iš BIO maisto pramonės; ekologiškų ir biologiškai skaidžių pakuočių gamintojai; natūralių vaistų gamintojai.

Parodos sektoriai:

Food & Drink – platus sertifikuotų maisto produktų asortimentas; ekologiškas maistas ir gėrimai.

Beauty & Cleaning - ekologiška, natūrali kosmetika ir higienos priemonės; aplinkai saugios valymo priemonės namams ir pramonei.

Ekotech – gamybos, pakavimo mašinos, logistika.

Biolife - biotekstilė, ekologiški žaislai, buitinė technika, ir ekologiški produktai augintiniams.

Bioagro – produktai ekologiniam ūkininkavimui; biotrąšos, sėklos; ekologiški augalų apsaugos produktai.

Organizacijos – paramą suteikiančios organizacijos ir institucijos; sertifikavimo įstaigos, tyrimų institutai.

Start-up – naujos, inovatyvios ekologiškos produkcijos įmonės-gamintojos.

Paskutinėje vykusioje parodoje savo produkciją pristatė 250 kompanijų, kurios užėmė 22 000 kv.m. ekspozicinio parodos ploto, parodą aplankė maždaug 8000 lankytojų.

Pasiūlymai

BIO EXPO WARSAW 2023

Dalyvavimo parodoje pasiūlymas

Susisiekite

Justė Bliujūtė

Justė Bliujūtė

Projektų vadovė.

Telefonas
+37061144772
El. paštas
juste@autare.lt