2020-02-02 ‒ 2020-02-16

BOAT SHOW 2021

Messukeskus Helsinki, Expo and Convention Centre

Messuaukio 1, 00520 Helsinkis, Suomija

UAB “AUTARĖ” kviečia Jus dalyvauti tarptautinėje specializuotoje LAIVŲ  PARODOJE  „ BOAT SHOW 2020“ , HELSINKYJE (SUOMIJA)

Boat Show – tai viena iš didžiausių laivybos parodų Šiaurės Europoje. 2018 m. parodoje dalyvavo 302 kompanijų ir parodą aplankė 65210 lankytojų. Parodoje be laivų pristatoma ir paslaugos jūrininkams, naujausi variklio modeliai, navigacijos prietaisai, maršruto programinės įrangos, drabužiai ir reikmenys, patarimai keliaujantiems valtimis. Parodoje lankytojams taip pat suteikiama galimybė susipažinti su laisvalaikio užsiėmimais, žvejybos reikmenimis bei nardymo įranga.

Parodoje pristatoma: jachtos, kateriai, laivai, vandens motociklai, jūreivystės prietaisai ir įranga, laivų statyba, navigacijos ir komunikacijos sistemos, jūrų elektronika, jūrų gelbėjimo įranga ir prietaisai, laivų remontas, maži uostai, uosto įrenginiai, technologijos ir reikmenys, laivų priekabos, jūriniai ženklai ir identifikavimo žymėjimas, jachtų, laivų nuoma, vandens sporto ir medžioklės klubai, ekstremalus sportas, banglenčių sportas, žvejyba, kita laivų ir valčių įranga, atsarginės dalys, laivų virtuvės, nardymo įranda, apranga, sanitarijos prekės, priešgaisrinė įranga, aksesuarai ir kt.

Dalyvavimo sąlygos

300 €

Registracijos mokestis

Registracijos mokestį moka ir įmonė-eksponentė, ir įmonė-sub.eksponentė. Į kainą įeina: įrašas į parodos katalogą, bendra reklama, 2 parkavimosi kortelės.

60 €

1 kv.m. neįrengto ploto

90 €

1 kv m. su standartiniu irengimu

Į standartinio ploto kainą įeina: parodinio ploto nuoma, lentyna, 1 šviestuvas “Spot” (kas 3 kv.m.), užrašas ant stendo iki 16 ženklų, bendras apšvietimas, centrinis šildymas, praėjimų tarp stendų valymas, apsauga.

Kainos nurodytos be PVM

Susisiekite

Justė Bliujūtė

Justė Bliujūtė

Projektų vadovė.

Telefonas
+37061144772
El. paštas
juste@autare.lt