2022-05-17 ‒ 2022-05-19

BREAKBULK EUROPE 2022

Rotterdam Ahoy, Ahoyweg 10, 3084 BA Roterdamas, Olandija

„BreakBulk“ yra didžiausia specializuotų ir nestandartinių krovinių logistikos paroda Europje, kuri atveria galimybes joje dalyvaujančioms kompanijoms pristatyti save ir įsitvirtinti transporto rinkoje, bei išreklamuoti savo produktą ir paslaugas milžiniškam skaičiui potencialių klientų.

 Daugiau nei dešimtmetį „Breakbulk Europe“ yra centrinė ašis pervežimų pramonės profesionalams, Parodos dalyviai yra krovinių savininkai, vandenynų vežėjai, ekspeditoriai, uostai/terminalai, sunkvežimiai, įrangos įmonės ir visi kiti, kurie yra susiję su šia specializuota pramone.

2022 m. paroda suteikia precedento neturinčią galimybę vėl susitikti su denais ir naujais kolegomis, naujais verslo partneriais ir sprendimų priėmėjais. Parodoje „BreakBulk‘19“ dalyvavo 584 įmonės, parodą aplankė daugiau nei 9600 lankytojų iš 121 pasaulio šalies.

Parodoje eksponuojama: nestandartinių, negabaritinių krovinių ir keleivių pervežimas; ekspeditoriai ir kurjeriai; komercinis transportas; servisai; vandens, oro ir sausumos transportas; bėginis transportas ir jo sudedamosios dalys; transporto infrastruktūra; įmonės, prekiaujančios degalais ir naftos produktais; terminalų ir sandėlių įranga; sandėliai, logistikos paslaugos; apsaugos sistemos; navigacinės sistemos; draudimas; IT sprendimai

Dalyvavimo sąlygos

Dalyvavimo sąlygos:

1 kv. m. ploto su standartiniu stendu:                         654 EUR (minimalus plotas 9 kv.m.)

Į kainą įskaičiuota: parodinio ploto nuoma, konstrukcijų nuoma ir montažas, kiliminė danga, apšvietimas, 1 stalas ir 2 kėdės, šiukšlių kibiras, užrašas ant stendo, praėjimų tarp stendų valymas, apsauga. įrašas į parodos katalogą, parodos dalyvio draudimas, 7 pakvietimai lankytojams (kas 9 kv.m.), B2B susitikimų mobilioji programėlė.

1 kv. m. neįrengto parodinio ploto:                              635  EUR (9 kv.m.)

                                                                                     541 EUR (nuo 9 kv.m.)

Į kainą įskaičiuota: parodinio ploto nuoma, praėjimų tarp stendų valymas, apsauga. įrašas į parodos katalogą, parodos dalyvio draudimas, 7 pakvietimai lankytojams (kas 9 kv.m.), B2B susitikimų mobilioji programėlė.

4 kv.m. stendas specialioje zonoje                             3500 EUR

Į kainą įskaičiuota: parodinio ploto nuoma, konstrukcijų nuoma ir montažas, kiliminė danga, apšvietimas, informacinis stalelis ir 2 kėdės, praėjimų tarp stendų valymas, apsauga. įrašas į parodos katalogą, parodos dalyvio draudimas, B2B susitikimų mobilioji programėlė.

 

Daugiau informacijos apie parodą: https://europe.breakbulk.com/Home 

bbeu19stats.jpg

Susisiekite

Justė Bliujūtė

Justė Bliujūtė

Projektų vadovė.

Telefonas
+37061144772
El. paštas
juste@autare.lt