2024-05-21 - 2024-05-23

BREAKBULK EUROPE 2024

Konferencijų ir parodų centre ROTTERDAM AHOY

Rotterdam Ahoy, Ahoyweg 10, 3084 BA Roterdamas, Olandija Roterdamas, Olandija

BREAKBULK EUROPE 2024 BREAKBULK EUROPE 2024

„BreakBulk“ yra didžiausia specializuotų ir nestandartinių krovinių logistikos paroda Europje, kuri atveria galimybes joje dalyvaujančioms kompanijoms pristatyti save ir įsitvirtinti transporto rinkoje, bei išreklamuoti savo produktą ir paslaugas milžiniškam skaičiui potencialių klientų.

Daugiau nei dešimtmetį „Breakbulk Europe“ yra centrinė ašis pervežimų pramonės profesionalams, Parodos dalyviai yra krovinių savininkai, vandenynų vežėjai, ekspeditoriai, uostai/terminalai, sunkvežimiai, įrangos įmonės ir visi kiti, kurie yra susiję su šia specializuota pramone.

2023 m. paroda suteikia precedento neturinčią galimybę vėl susitikti su denais ir naujais kolegomis, naujais verslo partneriais ir sprendimų priėmėjais. Parodoje „BreakBulk‘23“ dalyvavo daugiau nei 600 įmonių, parodą aplankė daugiau nei 9600 lankytojų iš 121 pasaulio šalies.

Parodoje eksponuojama: nestandartinių, negabaritinių krovinių ir keleivių pervežimas; ekspeditoriai ir kurjeriai; komercinis transportas; servisai; vandens, oro ir sausumos transportas; bėginis transportas ir jo sudedamosios dalys; transporto infrastruktūra; įmonės, prekiaujančios degalais ir naftos produktais; terminalų ir sandėlių įranga; sandėliai, logistikos paslaugos; apsaugos sistemos; navigacinės sistemos; draudimas; IT sprendimai

Susisiekite

Justė Bliujūtė

Justė Bliujūtė

Projektų vadovė.

Telefonas
+37061144772
El. paštas
juste@autare.lt