2022-09-13 ‒ 2022-09-16

BUDPRAGRES 2022

Minsko Futbolo maniežas

Pobediteley Ave., 20/2, Minsk, Belarus

Parodos organizatoriai: kompanija “Minskexpo”.
Ofivcialus atstovas Lietuvoje, Latvijoje ir Estijoje : UAB “Autarė”.

„Budpragres“ – tai viena seniausių, labiausiai žinomų ir pati stambiausia statybinė paroda Baltarusijoje. Paroda savo organizaciniu lygiu ir dydžiu, apsilankančių specialistų skaičiumi išsiskiria iš daugelio analogiškos tematikos parodų, vykstančių Baltarusijoje. Praėjusių metų parodoje savo naujienas pristatė 146 statybinės įmonės Iš Baltarusijos, Lenkijos, Kinijos, Belgijos, Rusijos ir Ukrainos. Lenkijos įmonės – gamintojos suformavo nacionalinio stendo ekspoziciją. Bendras parodos plotas sudarė 6000 kv.m.

Parodoje eksponuojama: statybinės medžiagos ir produkcija, mašinos, įrengimai, mechaninė įranga, statybinės technologijos ir konstrukcijos, architektūra ir projektavimas, statybos instrumentai, santechnika, inžinierinė įranga, pastatų apšildymo sistemos, šilumos ir garso izoliacija, šildymo ir vėdinimo įranga bei technologijos, išorės ir vidaus durys, langai, fasadai, stogo dangos, sienos, dažai, lakai ir kita statybinė chemija, elektros instaliacija, energijos taupymo technologija ir sistemos, butų ir pastatų apipavidalinimas, interjeras ir dizainas, vidaus ir išorės apdaila ir įranga, butų ir pastatų apsaugos priemonės, vasarnamių, surenkamų gyvenamų namų statyba, darbo drabužiai; nekilnojamasis turtas ir projektų vystymas. Parodoje taip pat veiks 2 salonai – „Durys“ ir „Statybos įrankiai“

146

Dalyviai iš 8 pasaulio šalių

6000

kv.m. parodinio ploto

Dalyvavimo sąlygos

250 €

Registracijos mokestis

Registracijos mokestį moka įmonė-eksponentė ir įmonė-sub. eksponentė. Į kainą įskaičiuota: parodos katalogas, informacinė medžiaga, dalyvio kortelės, 2 kvietimai į biznio kokteilį, bendra parodos reklama

165 €

1 kv. m. ploto su standartiniu stendu

Į kainą įskaičiuota: parodinio ploto nuoma, konstrukcijų nuoma ir montažas, kiliminė danga (pasirinktiniai: mėlyna, žalia, raudona, juoda, pilka), elektros rozetė (220 V, 2,5 kW), 1 šviestuvas (kas 3 kv. m.), 1 stalas, 4 kėdės (2 kėdės – 9 kv. m., 4 kėdės – virš 9 kv. m.), užrašas ant stendo (iki 18 ženklų), kabykla rūbams, šiukšlių dėžė, praėjimų tarp stendų valymas.

160 €

Privalomas įrašas į parodos katalogą + CD

*1 kv. m. neįrengto parodinio ploto:  81 EUR (jei stendą įsirenginėja pati įmonė arba trečiasis asmuo, taikomas 50 % antkainis)
*Rezervuojant neįrengtą plotą, užsakovui pageidaujant, įrengiame nestandartinį (individualų) stendą
Į kainą įskaičiuota: parodinio ploto nuoma.

Stendas su dviejomis atviromis sienomis:    + 15 %
Stendas su trimis atviromis sienomis:          + 20 %
Stendas su keturiomis atviromis sienomis:  + 25 %
Stendas centrinėje linijoje:                               + 15 %

Minimalus stendo dydis  9 kv. m, centrinėje linijoje – 12 kv.m.

1 kv. m. lauko aikštelėje:                                              30 EUR

Kainos nurodytos be PVM.                                           

Susisiekite

Nida Venslovė

Nida Venslovė

Projektų vadovė

Telefonas
+37067094462
El. paštas
nida@autare.lt