2024-10-15 - 2024-11-04

CANTON FAIR CHINA IMPORT AND EXPORT FAIR 2024

China Import & Export Fair Complex

China Import & Export Fair Complex Guangdžou, Kinija

CANTON FAIR CHINA IMPORT AND EXPORT FAIR 2024

Verslo kelionių organizatorius UAB “AUTARĖ” kviečia apsilankyti tarptautinėje Kinijos importo ir eksporto prekių parodoje CANTON FAIR CHINA IMPORT AND EXPORT FAIR 2024 Guangdžou (Kinijoje) 

Plačiau apie šią parodą rasite čia: http://www.cantonfair.org.cn/en

China Import and Export Fair arba CANTONO mugė – Kinijos eksporto prekių mugė, kitaip vadinama Kantono muge, vyksta du kartus per metus pavasarį ir rudenį nuo 1957 m. Tai aukščiausio lygio ir pati didžiausia Kinijos prekybinė mugė, sulaukianti didžiulio skaičiaus lankytojų iš viso pasaulio.

Kantono mugė stiprina prekybos ryšius tarp Kinijos ir pasaulio, parodydama šalies įvaizdį ir jos vystymosi pasiekimus. Tai yra išskirtinė vieta, skirta Kinijos įmonėms apsižvalgyti tarptautinėje rinkoje bei įgyvendinti Kinijos prekybos su užsieniu augimo strategijas. Kantono mugė vyksta Azijos didžiausiame parodų centre Padžou komplekse, kurio bendras plotas yra 700000 m². Padžou kompleksą sudaro 16 parodų salių, kurių bendras plotas yra 160 000 m², o lauko parodoms skirtų aikščių plotas sudaro 22 000 m².

2019 metų rudenį mugėje dalyvavo 25 000 kompanijų, pristatančių savo produktus, iš kurių 642 kampanijos atvyko iš 33 užsienio šalių; 60 676 stendų, iš kurių 983 buvo skirti užsieniečiams; eksponuota daugiau nei 160 000 skirtingų rūšių produktų; dalyvavo 191 950 pirkėjų iš užsienio (daugiausia iš Honkongo, JAV, Tailando, Indijos, Pietų Korėjos).

Pagrindiniai prekių sektoriai:

I etapas: elektronika bei buitiniai elektroniniai prietaisai; apšvietimo įranga; transporto priemonės bei atsarginės dalys; techninė įranga bei įrankiai; statybinės medžiagos; cheminiai produktai; energijos ištekliai; tarptautinis paviljonas.
II etaptas: plataus vartojimo prekės (virtuvės ir stalo reikmenys; keramikos gaminiai; namų apyvokos daiktai; asmens higienos produktai; tualeto reikmenys; naminių gyvūnėlių produktai ir maistas); dovanos (laikrodžiai ir optiniai instrumentai; žaislai bei žaidimai, prekės vaikams; dovanos; šventinė atributika); namų apdaila (keraminiai dirbiniai; stiklo dirbiniai; austi, pinti, metaliniai dirbiniai; namų dekoracijos; sodininkystės produktai; sodo prekės; akmens, geležies apdailos ir lauko spa įranga; baldai).
III etapas: tekstilė, drabužiai; avalynė; biuro prekės; dėklai ir krepšiai; poilsio prekės; medicina, medicinos prietaisai bei sveikatos produktai; maistas; tarptautinis paviljonas.

Veiklas pagal mugės etapus tikrinkite: http://www.cantonfair.org.cn/html/cantonfair/en/common/2012-09/8469.shtml

Plačiau apie šią parodą rasite čia: http://www.cantonfair.org.cn/en

Susisiekite

Gintarė Zlatkienė

Gintarė Zlatkienė

Projektų vadovė

Telefonas
+37067936330
El. paštas
gintare@autare.lt