2021-01-29 ‒ 2021-01-31

Central Agricultural Trade Fair 2021

PTAK Warsaw Expo

Varšuva, Lenkija

UAB “AUTARĖ” kviečia Jus dalyvauti  š-oje tarptautinėje žemės ūkio parodoje – „CENTRAL AGRICULTURAL TRADE FAIR“ 202ą

Centrinė žemės ūkio paroda 2021 – tarptautinė žemės ūkio mugė vienija atstovus ir platintojus, didmenininkus ir mažmenininkus, importuotojus, eksportuotojus ir prekybininkus, investuotojus ir verslininkus, ūkių savininkus ir valdytojus, žuvų fermų operatorius, vyriausybės institucijas, pramonės ir prekybos žiniasklaidą, veterinarijos ir gyvūnų sveikatos specialistus, universitetus ir studentus.

Pagrindiniai sektoriai:

  • Žemės ūkio technologijos sektorius: mašinos ir įranga naudojamos žemės ūkyje, vaisių auginime ir gyvulininkystėje. Čia galima rasti pramonės lyderių sprendimų žemės ūkiui.
  • Specialistų paslaugų sektorius: žemės ūkio maisto produktų gamyba, perdirbimas, pardavimas ir platinimas ir jų paslaugų asortimentas, žemės ūkio verslo finansavimo institucijų ir logistikos specialistų pasiūlymų apžvalga.
  • Žemės ūkio gamybos sektorius: didžiausi žemės ūkio žaliavų gamintojai pateiks savo pasiūlymą. Čia lankytojai gali pamatyti trąšas, augalų apsaugos produktus, pašarus, sėklas ir gyvulininkystės įmonių produktus.
  • Įrankių ir atsarginių dalių sektorius: skirtas plačiam žemės ūkio technikos ir įrangos atsarginių dalių, taip pat žemės ūkiuose naudojamų įrankių asortimentui.
  • Sektorius pradedantiesiems: žemės ūkio pramonei skirtas sektorius daugiausia dėmesio skyrė novatoriškų sprendimų, kuriais siekiama padidinti agrotechninių procedūrų efektyvumą ir ergonomiką, pristatymui.
  • Miško technikos sektorius: erdvė, skirta miško plotų priežiūros ir tvarkymo technologijų gamintojams. Medienos ruošos, transporto ir perdirbimo sektorius.

 

Parodoje eksponuojama: sunkioji technika ir įranga, augalų apsauga, trąšos ir pesticidai, medelynai, sodininkystė, hidroponika/miesto ūkininkavimas, laistymo įranga ir reikmenys, pakuotės, sėklos ir sodinukai, sandėliavimas ir logistika, apdorojimas, pašarų sudedamosios dalys, pašarų sistemos ir įranga, žuvų ūkis, stebėjimas ir priežiūra, tinklai ir narvai, gyvulininkystė, laboratorijos, farmacija ir mityba, vakcinos, veterinarinė įranga ir reikmenys, veterinarinės ligoninės ir klinikos.

Dalyvavimo sąlygos

125 €

Registracijos mokestis

Registracijos mokestį moka įmonė eksponentė ir įmonė sub. eksponentė Į kainą įskaičiuota:  įrašas į parodos katalogą, stovėjimo kortelė ir dalyvio ženklas.

52-57 €

1 kv.m. neįrengto parodinio ploto (iki 99 kv.m)

Stendas eilėje (1 atvira siena)                         52 €/ m² Kampinis stendas (2 atviros sienos)              57 €/ m²

42-50 €

1 kv.m. neįrengto parodinio ploto (nuo 100 kv.m)

Stendas eilėje (1 atvira siena)                       42 €/ m² Kampinis stendas (2 atviros sienos)           45 €/ m² Priekinis stendas (3 atviros sienos)            47 €/ m² Sala (4 atviros sienos)                                  50 €/ m²

12 €

Stendas lauke

17 €

1 kv.m stendo įrengimas

Kainos nurodytos be PVM

Susisiekite

Justė Bliujūtė

Justė Bliujūtė

Projektų vadovė.

Telefonas
+37061144772
El. paštas
juste@autare.lt