2021-05-12 ‒ 2021-05-14

CHINA BEAUTY EXPO 2021

Tarptautiniame parodų centre „SNIEC" (Shanghai New International Expo Center)

Shanghai New International Expo Centre, Longyang Road, Shanghai, China

UAB “Autarė” kviečia Jus apsilankyti tarptautinėje grožio ir kosmetikos parodoje China Beuty Expo 2021 Šanchajuje (Kinijoje). 
(Daugiau apie parodą sužinosite: https://www.chinabeautyexpo.com/en/homepage.html

China Beuty Expo 2021 – tai viena iš pirmaujančių Azijoje grožio ir kosmetikos parodų, vykstanti kasmet nuo 1997 metų ir susilaukianti vis daugiau lankytojų. Čia Jūsų laukia profesionalius produktai ir paslaugos, konsultacijos su grožio industrijoje dirbančiais profesionalais.

Kiekvienais metais parodoje dalyvauja apie  3,017 įmonių, kurios pristato savo produktus ir paslaugas iš 34 šalių. Prekybos šou dalyviai užima apie 250,000 m2. Galimybe dalyvauti „China Beauty Expo” ir informuoti save apie naujausias grožio tendencijas pasinaudojo 412,000 lankytojai iš 80 šalių.

Pagrindiniai parodos sektoriai: Profesionalių grožio salonų produktai ir įranga; Grožio salonų baldai ir prietaisai; Odos priežiūros kosmetika; Parfumerija ir tualeto reikmenys; Plaukų priežiūros produktai; Žaliavos; Pakavimo mašinos; Aromaterapija; SPA ir natūralūs produktai; Nagų priežiūros produktai; Sveikos mitybos ir dietiniai produktai; Privatūs firminiai ženklai ir sutartys; Juvelyriniai dirbiniai; Laboratorinė įranga; Grožio paslaugos; Žiniasklaida ir asociacijos.

 

Susisiekite

Gintarė Zlatkienė

Gintarė Zlatkienė

Projektų vadovė